Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

GYVACIUKES ;) foto


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1

  • Svečias
  • Kartu nuo --
sveiki visi ! as neesu terariumu myletojas as tik paprastas akvariumistas . pastebejau kad cia retai buna diskusijos ir temos tai ta proga norejau bisiki pagyvinti si forumo skyreli ir paeskojau apie gyvaciukes nuotraukyciu gana idomios stai adresas ten ju yra labai dauk taigi skemes ir kantrybes ziurint [wink] http://images.google...&hl=lt&lr=&sa=N

#2

  • Svečias
  • Kartu nuo --
nu nemazai nemazai, gal dar galetum surasti kur butu nufotkinta su visu terariumu, as nieko gero neradau(iskyrus king snake)

#3

  • Svečias
  • Kartu nuo --
atsiversk alkona norima zodi suvesk tau ismes angliska zodi nuieni i www.google.lt parasai ta angliska pavadinima i tam skirta laukeli ir spaudi vaizdai tau ismeta vaizdus nu bet jei tingi tai jau cia nemona reikalas internetas beris kniskis poji ir rasi jei ne tai ne [wink][cool][wink]