Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Ar nelaikas mano vezliui pabusti ir pradeti valgyt

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

• Svečias
  • Kartu nuo --
Metu pradzioje nupirkau sausumos vezliuka. Perkant buvo paaiskinta, kad iki pavasario jis miegos, todel nieko nevalgys ir negers. Manau, kad jau pavasaris, o mano vezlys vis dar miega, na kartais truputi pakrebzda, bet visai nieko nevalgo ir negeria. Bijau, kad nenumirtu  [eek]

• Svečias
  • Kartu nuo --
man ir taip buvo atradau uz teliko spinteles negyva[bones][bones]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Numaudik šiltam vandenyje apie 30 laip.duok jam tiesiog pabraidyti po vonele,dienos metu pageidautina terariumo temperatūra po pačia lempa 28-30 laipsniu.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Jau tuojau geguze, bet ir mano vezliukas miega. Krebzda, bet nepabunda.Nerandu informacijos  kaip elgtis. Pernai ziema nemiegojo, o dabar uzmiges, bet nepabunda.  ka daryti?

• Svečias
  • Kartu nuo --
"Pashildyk". Su paprasta lempa. Tik labai atsargiai, polaipsniuj ir nedaug (kad juokiais budais nenudegint). Dar geriau padeti is ryto kambary kur sviecia shilta saulute is ryto (tesiog keleta dienu is eiles) - atsibus. Shiltos voneles irgi neblogas sprendimas. Vanduo turi buti 30-32 laipsniu. Maudyt iki 40 min. Tik BUTINAI paskui vezliuka sausai nuvalyt ir JOKIU skersveju. O siaip sausumos vezliukai kartais miega iki 9 men per metus. Nieko nuostabaus.