Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Kaip pasigaminti terariuma

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

• Svečias
  • Kartu nuo --
Noreciau paklausti ar labi storo stiklo reiktu pasigaminti 30x60x35 terariumiu? Ar uztektu 4mm ar naudoti 5mm? Kur daryti priejejima ar pro virsu ar per prieky? Seip terariumas tretu buti skirtas gekonams.

• Svečias
  • Kartu nuo --
pilnai uztenka ir 4 mm, nes oras nedaug slegia :) sienas ir matmenys palyginus mazi. Pas mane didesni tai priejimas is virsaus, nes is akvariumo dariau, siaip ant tavo matmenu tai ir priekyje arba sone durys gali buti, visviena ranka pasieksi, o pas mane tai jei sone butu tai sunku butu kita gala pasiekti.

• Svečias
  • Kartu nuo --
pas mane 4mm. pas mane visas medinis tik pirekis stiklinis. mano manimu jai mazesni terariumai tai rieke ne tokio ir stiro stiklo. 4mm pakankamas dydis.

• Svečias
  • Kartu nuo --
mano manymu tia terariumui tikrai pilnai uztenka tu 4 mm o wat pvz akvariumui tai cia jau labai blogai butu,nes juk vanduo slegia stiklus o oras tai nesveria net:)na nebent jei tu ten zadi labai dauuug wisokiiu ... prikabint ant sonu tia gali imt storesni busi uztikrintas del terariumo kokybes ,gali ir storesni:)

• Svečias
  • Kartu nuo --
Gal kas zinot kur kaune gamina pigiai terariumus?

• Svečias
  • Kartu nuo --
kiek atsimenu zoonas turejo visai padoriom kainom jau pagamintu

• Svečias
  • Kartu nuo --
Dekui uz atsakymus:)

• Svečias
  • Kartu nuo --
zoone jau nera.