Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Reikia ideju aquaterariumo dizainui

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

• Svečias
  • Kartu nuo --
Atejo laikas suremontuoti ir vezliaus buveine:D Taigi visi kas zinote kokiu nuorodu i tinklapius arba patys turite grazius aqvaterariumus, labai noreciau pamatyti ir pasisemti ideju. Papasakokite kokias saleles vezliams darote ir panasiai. Pati gal kokia puse metu kaitaliojau akmenis uolienas ir pagalius visokius kol "galiausiai" radau tinkama...beje ar laikotes taisykles kad salele turi uzimti 50% sausumos. Labai laukiu, jei reikes tai ir i e-maila  kokiu nuotraukyciu aiste1983@gmail.com[wink]

• Svečias
  • Kartu nuo --
problemos su tuo vėžlišku dizainu. Aš irgi anksčiau prašiau patarimų, bet nieko konkretaus nesulaukiau. Neseniai skaičiau, kad kažkas į didelį akvariumą įdėjo mažesnį su vandeniu, o šonuose išdėstė akmens luitus. Deja, nuotraukytės iškaulyti nepavyko[cry]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Wa cia tai ideja! as kaip tik galvojau ka man padaryti su pirmuoju maziuku vezliaus akvariumu:)) Tik kazin kiek sita ideja veiksminga ir praktiska. O pati bandei kazka panasaus daryti?

• Svečias
  • Kartu nuo --
beje pas ka cia taip?...pasakyk, gal man pavyks iskaulinti:D[evil][evil][wink]

• Svečias
  • Kartu nuo --
supermama.lt forume buvo neseniai. Pati nieko nedariau, nes irgi norėtųsi pamatyti, kaip tai realiai atrodo

MariusS

MariusS

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Spa-04
  • Amžius: 42

Neseniai skaičiau, kad kažkas į didelį akvariumą įdėjo mažesnį su vandeniu, o šonuose išdėstė akmens luitus.

Ar ne paprasčiauvieną kitą terasą įklijuot? ir pigiau ir formą gali padaryt kokią tik nori[wink]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Mariuss, gal galėtum plačiau savo mintį išdėstyti? Kai akvariumas per mažas - reikia kažkaip su salomis plėstis į išorę. Kartu reikalinga kažkokia sienelė, ribojanti tą vėžlio teritoriją. Aš mąsčiau tai daryti nišoje ir tik iš priekio įtvirtinti stiklą. bet vis tiek abejoju ar nebus turimas kvariumas vandeniui mažokas, tuo labiau, kad reikia kažkaip tuos išlipimo ,,laiptelius" dar jame įtaisyti. Na niekaip nesuderinu, kad ir man, ir vėžliui tiktų[frown]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Man irgi sunku su savo vezliu namais... Anksciau kai turejau mazesni akvariuma, buvau sone priklijavusi stikla, bet ant stiklo vezliukai slidineja, jiems sunku uzlipti ir labai jau reikia ziureti, kad vandens lygis butu lygiai su tuo stiklu... Veliau is mamos darbo parsitysiau 3 gal 150ltr plastikines voneles, idejau akmenu, pripyliau vandens apstaciau aplinkui kambarinemis gelemis, grazu buvo... Ir tvarkyti patogu, bet mano vezliai protestavo. Neede, isgirde vos maziausia krebzdesi puldavo sleptis po akmenimis... Ir buvo labai labai laimingi, kai perkeliau atgal i akvariuma. O voneles metosi, gerai, kad nors darant remonta galiu jas panaudoti [lol][lol][lol] Dabar pas mane 50ltr akvaterariume yra paprasciausiai tarp sienu isprausta terasa is juros putos, vaizdas man nelabai patinka, bet vezliai laimingi.[smile]

MariusS

MariusS

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Spa-04
  • Amžius: 42
Terra> Mano mintis buvo dėl akvariumo akvariume. Vietoj to galima įklijuoti skersai akvariumo stiklinę pertvarą. Galima klijuoti pasvirusią ir viršų ištepus silikonu apiberti skaldele ar žvyru - neliks jokio slidumo.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Mariuss> dėkui. Va tos minties ir trūko - kaip tą užlipimą padaryti negriozdišką ir patogų vėžliui. Nusikamavau su tais akmenimis (užima daug vietos, prieina į tarpus nešvarumų, o kai pradedi juos kilnoti, sudėti atdal nebepavyksta ir t.t.) Atrodo taip paprasta, bet nedaeina kaip žirafai[cry] Dabar galėsiu pradėti planuoti iš naujo [bounce]