Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

gelavandeniai vezliukai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 21

#21

  • Svečias
  • Kartu nuo --
Zinok Nusipirk Automatine serykle , padeda ;) As savo akvariuma kaip isvykstu Palieku Ijunkta serykle , bet Jai tavo Vezlys Needa sauso maisto tai pamirsk parduotuvese serykle apie 90 litu kainuoja . Nes Serykle ima tik sausa maista , bet gal yra ir tokiu kurios ir kitoki :)

#22

  • Svečias
  • Kartu nuo --
Matau, kad postas senas, bet vistiek atsakysiu.Vezlius paserk isvaziuodamas ir palik 2 savaitem, nieko jiems nenutiks.Del soties jausmo. As irg galvojau, kad besociai. Paleidau pasiplaukioti i vonia, ateinu, o ten dukryte, kad seria juos dziovintom krevetem, tai siaria, per krevetes vandens nesimato... Galvoju reikia traukti lauk, nes persies, isejau is vonios ir pamirsau... :blush: Atbegau prisiminusi, ziuriu: pluduriuoja isikibe i akmeni ir nevalgo. Supratau, kad pavalge kiek reikejo ir viskas - tinginiauja.