Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

HIKARI

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 28

• Svečias
  • Kartu nuo --
prisiklausiau, prisiskaiciau, bet nebandes. Kuom jis toks ypatingas? Ar atitinka santykis kokybe/kaina? Kaip lyginant su Nutrafin'u?

Darius

Darius

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
  • Amžius: 49
Kuo jis yra geresnis? Geras klausimas.
Tikriausia, kad akvariumistam kurie ji naudoja pavyksta pasiekti gerus rezultatus, pvz; žuvu augima,spalva ir sveikuma.Hikari yra gamintas Japonijoj, turbut ir tas turi kažkokia reikšme.
Harakteristika Hikari ir Nutrafin yra panaši. Gal tik Hikari turi geriau išbalancuota sudėti. Bet ka mes apie ta sudėti nusimanom? Cia reikėtu paklausti paciu žuvu,jeigu tik jos mokėtu atsakyti.[lol]
Nu,o aš pats esu apsistojas pagrinde su šiu rušiu maistu.
files/Darius/maistas1.jpg
Hikari Cichlid gold,Hikari Cichlid Exel "wheat germ & spirulina formula",Nutrafin ir Tetra Color bits.
Esu patenkintas su rezultatais ir galiu pasakyti, kad ir zuvėkai svėiki ir linksmi,aišku jie man to nesake, [smile]  bet aš taip suprantu.
Mano nuomone, tai yra vieni iš geriausiu granulinės rušies maistu iš tu,kur akvariumistam galima pasirinkti.
[wink]
P.S. Rėikės susisiekti su siom firmom ir pareikalauti honoraro už reklama.[lol][lol][lol]

Darius

Darius

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
Thanks Dariau uzh vertinga(bent jau man) info

• Svečias
  • Kartu nuo --
sudetis nurodyta ant ipakavimo kartaiss nieko nereishkia, daug kas priklauso nuo vitaminu ir mineralu kiekio bei gamybos technologijos, daugeliu atveju tai gamybos paslaptys. Beje dupla neet negamina dribsniu, ash asmenishkai irgi manau kad granuliuoti pasarai yra geriau uz dribsnius. d

• Svečias
  • Kartu nuo --
to donatas: "sudetis nurodyta ant ipakavimo kartaiss nieko nereishkia, daug kas priklauso nuo vitaminu ir mineralu kiekio" - ar tu kartais pats sau neprieshtarauji taip sakydamas,juk maisto sudetyje nurodytoje ant ipakavimo,be kita ko,ishvardytas ir vitaminu bei mineralu kiekis... o dribsniu tai nieks ir nelygina su granulemis,kita vertus,kam gupijom granules kad jos jas varineja po pavirshiu puse dienos kol susiskaido,nu o pvz didieji "amerikiechiai" pagalvotu kad tychiojuos jei jiems kazkokiu dribsniu papilchiau...

Darius

Darius

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
Tai kas yra idėta,tas viskas surašyta. Nes firmos kariauja del maisto kokybės ir jeigu jau jie deda kokius nors vitaminus,tai bus tikrai užrašyta ir dar didelėm raidėm. Taip,kad užrašas turėtu kažka reikšti.

• Svečias
  • Kartu nuo --
paimk ir paziurek atidziau i keleta skirtingu firmu pakuochiu. OPagrinde bus nurodyti vitaminas A, D3 ir C. APie mineralus bei kokioje jie formoje info nepateikiama, taip pat apie kitus vitaminus labai maziai pateikiama, be to yra visa grupe kitu medziagu. Tad kokius premiksus firmos naudoja tai jau paslaptis ir dar kokia! TAip pat info nera kiek pvz augalines kilmes baltymu bei kokios jie kilmes ar kviechiai ar soja ir t.t. Vartotojui pateikiama tik minimali info. Be to ar ant ipakavimo parashyta kokios zuvys naudojamas? ar jurines ar gelavandenes? iki kokios temperaturos yra kaitinamas maistas? yra daug dalyku apie kuriuos vieshai nekalbama......... d

• Svečias
  • Kartu nuo --
Man tu gamybos "paslapchiu" visai nebutina zhinoti,man svarbu kad zhinau koks maistas yra priskiriamas prie geriausiu ir toki perku.O kad jis toks ash suzhinau ishklausydamas kitu nuomoniu,praktika,skaitydamas ivairiausia info ivairiausiuose aqvos saituose ir literaturoje.Ir neieshkau,kaip sakoma,"shiknoj smegenu"...

Darius

Darius

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
Nu nežinau kokiu paslapciu tau dar reikia. Paskaites maisto sudėti aš viska randu ir suprantu. Pvz. www.hikariusa.com/gold.htm Ir kokia žuvi naudoja ir apie soja ,aštuoniu rušiu vitaminus ir visa kita sudėti. Daugiau nieko žinoti nereikia, praktika parodo.Baigiu šita tema. To-Deima ,geras pasakymas.[lol][lol][lol]

• Svečias
  • Kartu nuo --
ka reishkia praktika? jai augintum bent 3000 zuvu tai galetum kalbeti apie tai, o kadangi dauguma naudoja ishkart keliu rushius pasara tai ir netgi pats praschiausias maistas gali tapti geriausiu:) aishku ash nieko nenoriu pasakyti kad anas geras ar anas blogas. d

Darius

Darius

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
Dėje per mano rankas yra perėje daugiau negu 3000 žuvu. Tuo labiau jos visos buvo išnaršintos ir užaugintos iki 5-6 cm. Ir mielu noru supirktos parduotuviu. Užsakymu yra i prieki.Del ko? O del to kad žuvys yra sveikos gražei nuauge ir spalvyngos. Tikuosi šita galima vadinti praktika?

• Svečias
  • Kartu nuo --
tai kaip suprantu augindamas naudojai Hikari ar kitus pasarus? beje tada kitas klausimas kokie rezultatai buvo naudojant kitus granuliuotus pasharus? d

Darius

Darius

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
Taip, rezultatai matėsi tarp kitu rušiu maistu.

• Svečias
  • Kartu nuo --
tikrai tarp maisto rusiu skirtumai yra l dideli ir greit pastebimi , bent jau man taip pasirode [oops]

• Svečias
  • Kartu nuo --
gal kas zino is kur per ineta galima nupirkti hikari maisto?

Darius

Darius

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
Iš kokios šalies norėtum pirkti?[tongue] Šiaip tai visos internetinės parduotuvės turėtu turėti.[wink]

• Svečias
  • Kartu nuo --
na kazkaip europoj man nepavyko surasti, nors jieskojau pagrinde Vokietijoj, nelabai su eurocard'u jie kazko bendrauja :(

Darius

Darius

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
O tai iš http://www.aquaristic.net netinka?

Babeni

Babeni

Įkūrėjas

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
pats asmeniškai perku iš http://www.aquaristic.net jau kokius 3 metus. Hikari ten gali kiek nori nusipirkti.

na kazkaip europoj man nepavyko surasti, nors jieskojau pagrinde Vokietijoj, nelabai su eurocard'u jie kazko bendrauja :(

• Svečias
  • Kartu nuo --
...nu nevisi akli mato [tongue], 789686565 kart ziurejau, ir pirkes is ten iranga, bet hikari nemates.... matyt senatve [frown]