Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Jūrinių akvariumų forumas!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems gėlavandene bei jūrine akvariumininkyste. AQUARIUM.LT forumas sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie jūrinį akvariumą, ar Jūs turite jų kelis, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės i pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Kur papirkt jurines akvos iranga ir gyvybes

- - - - -

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1

  • Svečias
  • Kartu nuo --
 Pasidalinkit patirtim apie isigytos jurines akvos iranga, dekoracijas ir gyvybe. Planuojama akva ~500l.  Kas neisvengiamai butina nuo pradziu, ka galima idiegti ar pagyvendinti veliau.  Galutinis tikslas - maziausiai sanaudu ir prieziuros reikalaujanti ir subalansuota uzdara ekosistema.  Kadangi juru akvos temos naujos, tai kyla va tokiu metafiziniu klausimu.

#2

  • Svečias
  • Kartu nuo --
galiu nuliudint, jog uzdaros ekosistemos neisspausi. bet subalansuota per kuri laika ir pasieksi. apie "irengima, dekoracijas ir gyvybe" rekomenduociau pasiskaityti portaluose http://www.akvariumas.com ir http://jura.akvariumas.lt/ - rasi daug naudingos medziagos nuo ko pradeti ir atsakymus i klausimus, kurie pradzioje iskyla. iranga siulyciau pirkti ne vietinese parduotuvese, o uzsakineti internetu - ir pasirinkimas didesnis, ir kai kuriom prekem sutaupyti gali 2-3 kartus, tik reikia nepamirsti priskaiciuoti siuntimo islaidu. keletas internetiniu parduotuviu: http://www.zooshop.lt/ http://store.livingseas.co.uk http://www.aquapro2000.de http://www.aquaristic.de si bei ta pigiai(!) gali rasti ir cia http://www.ebay.de (....co.uk) sekmes