Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Parazitas ancitrusas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
Rulis

Rulis

    Dažnas dalyvis

  • Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Pranešimai: 215
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
  • Amžius: 49
Pirmą kartą pas mane akvoje pražydo anubijas nana, taip buvo įdomu, kas iš to išeis, bet žiūriu kažkaip plonėt  tas žiedas pradėjo. Kas čia galvoju per toks įdomus vystymasis. Ogi pasirodo čia ancistrusiuko darbas. Jis net sulindęs į vidų jį čiulpia. Šiandien ryte jau visai plonas stagariukas liko. Dabar kitas anubias dar vieną žiedą sukrovė, tai teks jam kokią tvorą sukonstruot, kad visokie barbarai nesuvalgytų.
O dabar klausimas: ar kam teko sulaukti sėklų iš anubiasų akvariume? Nes kažkokiam rusiškam saite rekomendavo anubiasus mažiukus kaip pievelę daryti (tik ten gal ne nana buvo) - jiem ir šviesos nereikia daug, ir auga gan lėtai. Tai jie tipo iš sėkliukių išaugina.

/files/upload/am.JPG