Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

skyles ant lapu ??

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 17

• Svečias
  • Kartu nuo --
sveiki pastebejau kad mano kai kurie augaliukai turi skyles ant lapu (netgi ant jaunu, katik issisukanciu lapu). skaiciau sita (http://www.aquarium....=viewnews&id=26) straipsni, panasu cia i kalio trukuma, bet nevisai. lapu krastai ir galiukai nenyksta. nelabai zinau kas tai gali buti??? gal kas zino? iki siol trasu nenaudojau, bet paskaites straipsniuka supratau kad veltui. patarkit kokias geriausiai naudot??? ar naudojant trasas arba co2 reik isimti angli is filtro??? P.S- akva 130ltr., apsvietimas 12val., vidinis filtras su anglies uzpildu, gruntas - granito skaldele, augalu pavadinimu tiksliai neatsimenu...... is anksto dekui

• Svečias
  • Kartu nuo --
carbiurator, pasidomek kokiu tikslu reikia akvariume naudoti angli. Paprastai (jei nereikia "isvaryti vaistu", akvariumas jaunas, etc.) ji daro daugiau zalos nei naudos (kiti gal mano kitaip). o del papildomo tresimo naudojimo: jei nuspresi pilti, reikia daryti kompleksiskai: duoti co2, pilti trasas kad netruktu ne vieno elemento. Tad apsispresk, ar tu to nori. Kiti ir nenaudodami papildomo tresimo turi puikius augalinius akvariumus (tokiu maciau nedaug  [rolleyes])

• Svečias
  • Kartu nuo --
2JU aciu uz beleka, nes vietoj patarimo is taves gavau skyle, jai negali atsakyt i mano uzduotus klausimus, geriau is vis nerasyk.... ok? "pasidomek kokiu tikslu reikia akvariume naudoti angli. Paprastai (jei nereikia "isvaryti vaistu", akvariumas jaunas, etc.)" tiek ir pats zinojau, o mano klausimas buvo ar galima tresiant augalus ir leidziant co2 naudoti aktyvuota angly??? as neklausiau kam naudojama anglis. ydomumo delei  noretusi suzinoti kokia tu zinai anglies zala? "jei nuspresi pilti, reikia daryti kompleksiskai: duoti co2, pilti trasas kad netruktu ne vieno elemento. Tad apsispresk, ar tu to nori." kaip tau atrodo ar as to noriu??? jaigu pas mane eina saibom augalai, ir as klausiu kokias trasas geriausiai naudot? klausiu del co2? turbut klausineju nes nenoriu.......... "Kiti ir nenaudodami papildomo tresimo turi puikius augalinius akvariumus" gal ir tureciau puiku augalini akvariuma nenaudodamas papildomo tresimo, jai mano augalai neitu shaibom. bet turiu pazymeti kad mano augalai visgi shaibom eina, del to prasau patarimo kokias trasas ar elementus naudoti kad tureciau "puiku augalini akvariuma" dar karta THANKS FOR NOTHINK, o jai kas nors galetu normaliai mane apsviest siuo klausimu butu didelis aciu.

balza

balza

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Lie-05
  • Amžius: 52
Nesinervuok zmogau[cool] Bijosiu ir as tau ka nors nevisai tiksliai patart [rolleyes]

Rulis

Rulis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
  • Amžius: 49
http://www.thekrib.c...nts/Fertilizer/   Ir tu žinai:)

• Svečias
  • Kartu nuo --
oi kaip linksma grįžus po savaitgalio namo tokį atsakymą skaityti!!! [lol]ir padėkas, ir "pagyras", ir t.t. ;-) o dabar prie reikalo: Carbiurator,norėdamas konkretaus atsakymo,konkrečiai klausimus uždavinėk.Pažiurėk kaip problemą formulavai ("ar naudojant trasas arba co2 reik isimti angli is filtro", "iki siol trasu nenaudojau, bet paskaites straipsniuka supratau kad veltui. patarkit kokias geriausiai naudot???", etc.). Manau ne man vienam iš tokio "posto" susidarė nuomonė kad tu pasimetęs, nežinai kas geriau,t.t. Juo labiau kad "augalų pavadinimų neprisimenu" rašai... Gudrus būdamas turėtum žinoti,kad augaliukams skirtingų sąlygų reikia, vieniems reikia co2, kitiems-ne, etc. Todėl ir sulaukei tokio atsakymo, kokį parašiau ;-).Manau kad buvau tikslus. P.S.nesuprantu,ko tu sieki: gauti atsakymą ar sudirbti tau atrašantį. Manau, jog gali rasti ne tokių stačiokiškų būdų "pasireikšti". Šiaip tai sveikinu- atsirado drąsus žmogus forume.Liūdna nebus [wink]

• Svečias
  • Kartu nuo --
2ju labai atsiprasau uz toky grubu uzsipuolima [cry], turejau labai bloga diena - tai radau ant ko issikraut [frown]. Labai labai gailiuosi ir prasau atleidimo. aciu kad stengeis padet.

• Svečias
  • Kartu nuo --
carbiurator, nu as ne kunigas ir isrisimo negaliu duoti kad ir kaip noreciau. [cry] Tikiuosi,kad susitvarkysi savo akvoje.Beje, koks apsvietimas ir kokie augalai pas tave (bent apytiksiai)? Duotum daugiau duomenu,manau,ir kiti stengtusi tau padeti ;-) ir patarimu gautum konkretesniu [smile]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Nu jo... Bangavimas ir per dideles sroves skatina dumbliu atsiradima :) As turiu anglies nusipirkes, bet taip spintoj ir stovi. CO2 ir anglis nieko bendro neturi, bet jei duodi CO2 vadinasi nori tresti augalus, kadangi anglis risa ne tik visokius vaistus bet ir naudingas bei nenaudingas medziagas tai angli tresiant ar netresiant reiktu mesti lauk (jei nori kad augalai augtu). Jei del kazkokiu priezasciu reikia panaudoti angli tai pirmyn - po dvieju savaiciu ja isimsi - ipilsi trasu ir viskas. As patenkintas Prodac firmos skystomis trasomis: Ferum ir Flora. Kiekviena karta keiciant dali vandens (tipo kas savaite) pilu abieju tokiu santykiu 20 Ltr (cia keiciamas vandens kiekis)/20ml kiekvienu trasu. Kai jausis rezultatai trasu kieki gali mazint 2 kartus. JBL trasos dar geriau- bet jos brangios. Jei gali sau leisti isleisti apie 200Lt tai pasakysiu kaip paciam pasigaminti CO2 irengini.

• Svečias
  • Kartu nuo --
sorry, o kokia tu prodac trashu savikaina musu pardose??..

• Svečias
  • Kartu nuo --
pas mane tas pats[frown]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Gal galima suzinoti, kap pasidaryti CO2 irengini?

• Svečias
  • Kartu nuo --
aciu Papaja uz atsakymus. tikrai butu ydomu suszinoti kaip pasidaryt co2 aparata. ???

Baubazz

Baubazz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2003-Rgp-03
  • Amžius: 35
paziurekit yra straipsnis CO2 GAMYBA

• Svečias
  • Kartu nuo --
carbiurator, kaip dabar tavo zoles? pastebejau,kad tokie pozymiai kaip pas tave ("dyla lapai" is vidaus) ant mano kriptokorinos itin akivaizdziai pradejo reikstis, nors kitos zoles auga gerai ir jokiu panasiu pozymiu nematyti... [confused] carbiurator, ar pas tave ant visu augaliuku taip vyko ar tik ant kai kuriu rusiu? Baubazz- cia kalbama ne apie "brogos" pakurimo technologija, taciau apie "rimtesni" itaisa- apie co2 baliona su reduktoriumi ir t.t. praktiniai patarimai is Papajos ir kitu dariusiuju analogiskas (ar ne visai ;-) )sistemas labai laukiami [wink]

• Svečias
  • Kartu nuo --
ne ant visu, tik ant placiais lapais augalu - Aponogeton (lygtais), "vysnios" ir dar kaskokio kurio pavadinimo nezinau. paskutiniai lapai su skilem, dabar pridejau trasu (tableciu), stebesiu kaip bus su naujais lapais, uz keletos dienu turetu issivynioti tada ir matysiu :(

• Svečias
  • Kartu nuo --
Neskubėkit su rimtais CO2 aparatais. Pirma pabandykit su "broga", skaitykit daug literatūros, pasiruoškit krūvą testų, trašų(visa tai patikėkit yra labai reikalinga). Taip pat išsiaiškinkit vandens parametrus ir pasiruoškit kiekvieną dieną pilti trašas. CO2 tikrai nėra kažkoks stebuklas, be gerų testų ir tinkamos trašų sudėties galima išmarint ir žuvis ir augalus. Jei kas muilinkit, bandysiu padėt.

• Svečias
  • Kartu nuo --
tai va - buvau pridejas "tetra plant CRYPTO" tableciu i grunta. issivyniojo nauji lapai-sveikuteliai !!![smile]