Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

paleidau akva reikia zoliu belenkokiu


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1

  • Svečias
  • Kartu nuo --
paleidau akva reikia zoliu belenkokiu geriausiai aishku butu ciklidam kuriu nelabai valgo ciklidaii bet pradzhiai paimciau belenkokiu del biologiniu pricesu pagreitejimo ir shiaip grozhio jei negaila duokit kordinates kur galeciau paimti ar telefonus veiksmas kaune atsilyginciau arba litais bet aishku turetu buti pigiau nei pardoj arba kriaukliu turiu tokiu nestebuklingu likuchiai nuo stebuklingu kaip sakant [grin]dar domintu mane gaideliu porele, gupiju porele skaliaru porele , dugnines zhuvis, ancitrusai , kas nors ish ciklidu zhinau kad derinis nekoks bet ash taip noriu [evil] kelsiu savo akvoj rasborkes tai va laukiu