Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Na šaunu

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

• Svečias
  • Kartu nuo --
Ehh, reiks pakartoti savo žinutę, nes parašiau dar tik šįvakar ir niex turbūt neperskaitė. Tai buvo dėl naujų spalvų atsiradimo forume: kam ta violetinė? Ji yra per ryški, per daug "rėkianti" ir visai užgožia vargšę baltą spalvą. Dabar forumas atrodo kaip "kalinių marškinėliai" [smile] Manau, reiktų bent sušvelninti tą spalvą, kad ji nebūtų tokia sodri, o baltas juostas irgi užpildyti kažkokia priderinta spalva. Kita vertus, violetinė spalva toia pretenzinga, sunku prie jos ką derinti ir išvis tai yra "sunki" spalva, nuteikianti niūriai (na, nekalbu apie sodrią alyvinę violetinę), tad tausokime forumo dalyvių nuotaiką [wink] Sorry, kad vėl priekabiauju, bet tiesiog negražiai dabar atrodo forumas.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Atsakiau i ja daug maz tai - Kad geriau matytusi ! Reikes dizaineriui pasakyt kad parinktu spalvas.

• Svečias
  • Kartu nuo --
[Čia tik šiaip pasiūlymas] Galima būtų padaryti "blue page", t.y, gražu būtų vienas forumo juostas užpildyti tamsesne mėlyna spalva (bet ne per sodria, nes nesimatys teksto), o  kitas - švelniai melsva. Kad tiktų prie visų kitų puslapio detalių. Kaip jums ši mintis?

Cheeta

Cheeta

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
  • Amžius: 36
Kaip baigusi dailes klase pasakysiu, kad violetine spalva yra labai grazi ir puikiai dera prie geltonos bei zalios spalvos. Violetine - mano megstamiausia spalva. Aisku, man labiau patinka sviesios pastelines spalvos. Ir kaip apsiskaiciusi siek tiek, galiu pridurti, jog zalia spalva zmogu nuramina, violetine gerina virskinima ir padeda zmonems, kurie laikosi dietos [grin] Na bet cia jau ne mano reikalas, kokias norit, tokias spalvas ir dekit.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Cheeta, bet kaip manai, ar ne per ryškūs tie dryžiai? [frown] Ar nereiktų jų visgi pašviesinti bent... Sakau, man forumas primena kalinių marškinius [lol]

• Svečias
  • Kartu nuo --
reiks ir man ikisti trigrasi... is kur gauti laiko? Tiek daug turiu ideju - o laiko ne :( Zodziu, as pritariu, kad ta melyna spalva issoka is puslapio, blogina skaitomuma, vargina lankytoja... Is kitos puses padeda geriau orientuotis tarp zinuciu. Bet nieko, greit mes jas suderinsime... Pakentekite siek tiek :) Tiddler[nonsense]