Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Komentaras saito

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 13

• Svečias
  • Kartu nuo --
Na ka as glaiu pasakyti '...mistika' Kiek skaiciau dabartinius zurnalus zodis 'akvariumistika' kaip ir nebenaudojamas :) gereai butu kad sektumete savo hobio kalbiniu spasikeitimus che che '..mistikaaaaaaaaaa....' Taip pat tie skaiciai kazkokie prie kekvieno sakinio saite man berysio atrodo Grafikos galetu buti daugiau Straipsniai verstiniai kaip cia siulosi  biciulis daryti mano manymu nyku, plagijatai nekelia vertes

• Svečias
  • Kartu nuo --
Pardon? Kuris straipnis yra verstinis?[grin] Na, aiškiai matyti, kad kai kurie žmonės neturi ką veikti, todėl sėdi ir kritikuoja viską, kas papuola, gaila tik, ne visai teisingai ir nežinodami daugelio detalių [grin] Belieka užjausti [grin]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Jai ponas As pastebejo saitas yra www.aquarium.lt o jis pateko i aquarium.megagis.lt. Truputi skirtumas, bet nieko. Po to plagijatu dar sitame saite nemaciau. O jai ir verstinis straipsnis bus - nieko blogo nematau - ar siaip ar taip tai kazkokio autoriaus darbas. Beje kai knygas skaitai tai turbut suvoki kad autorius neraso tos knygos anglu ir lietuviu kalba. Jis paraso anglu ir kazkas isvercia. Ant knygos turetum pastebet uzrasus - 'Autorius KinDzaDza, verte J. Kilbukas'. Del paveiksliuku - stengiamasi mazinti ju kieki kad lankytojas kuo maziau uzkrautu savo trafika. Kas del skaiciu - kiekvienas turi savo vertimo metodus... Kol kas matai beta knygos versija adresu aquarium.megagis.lt o ne www.aquarium.lt. Aciu uz demesi.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Seip as nesakau kad siame saite JAU yra verstiniu straipsniu. SAkaujei BUTU  tai mano vertinimas neigimas. Juk tam ir forumas kad pasakytum savo nuomone. Asmeniskai man tegu nurodo linka ir as pats perskaitysiu angliskai be vertimo, kam zmogui vargti? O jei tai is knygos -nuskanuot ir ideti. Siais laikais retas kuris nemoka anglu kalbos.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Hmmmm, idomu vis delto kodel knygos verciamos i lietuviu kalba ? Vot reiktu marketingo juos pamokyt, taigi zmones moka anglu ! Viskas ! Nuo pirmadienio cia viskas TIK angliskai. Beje visi portalai tada irgi nereikalingi kaip po (omni.lt, delfi.lt, takas.lt) - juk visa info galima paimti is cnn, etc... Taip toliau laikyt !

• Svečias
  • Kartu nuo --
Tai kam kuriamas lietuviškas akvariumistų puslapis? Tam, kad sukištume į jį nuorodas į užsieninius tinklalapius? [lol] O straipsnius iš tikrųjų smagiau skaityti lietuvių kalba, jei jie gerai išversti.
Iš tiesų, kai kurie temoka kabinėtis, užuot padėję kuom nors [lol]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Na ir be reikalo jus cia uzsipuolete zmogu. Leiskite issakyti zmogui savo nuomone. Tegul kalba!!! Jokios cenzuros! ir, zinoma, geriausiai paaiskinti zmoniskai ir be ironijos :)) Tiddler[nonsense]

• Svečias
  • Kartu nuo --
A jo niekas necenzuruoja. O paaiskinimai tokie kokie i atsiliepimai. Kaip sauksi taip atsisauks. Kiti vadovaujasi principu - gavau i danti - atsukau kita....

• Svečias
  • Kartu nuo --
as asmeniskai nesiruosiu sau lauzyt galvos ir liezuvio gyvenu lietuvoj ir noriu matyt saita apie aqvas lietuviu kalba o ne nuorodas i anglu ar vokieciu  [mad]tiek ziniu

• Svečias
  • Kartu nuo --
andriuxa - didysis lietuvis - pamiršo kad lietuvių kalboje lietuviškų raidžių pasitaiko [tongue]

• Svečias
  • Kartu nuo --
pas mane ner lietuvisku reik kazka daryt su kompu ar klaviatura keist ,bet kam reik supranta ir ner cia ko kabinetis o siaip as esu rusas[grin]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Kad jau užėjo kalba apie lietuviškas raides, tai ir aš paklausiu: kaip svečias galiu užsiregistuoti Ledūklis, o kaip nariui neleidžia[frown]Ar nick'e negali būt lietuviškų raidžių[confused]?

• Svečias
  • Kartu nuo --
[grin]Labai dziaugiuosi galedamas skaityti lietuviskai ir visai nesvarbu is kur tai paimta, ne visi moka angliskai  ka padarysi.[grin]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Net po lietuviskais windowsais lietuviski failu pavadinimai veikia nekorektiskai. Taip kad sisteminius dalykus rekomenduotina rasyt tik lotyniskom (nikas pvz).

Kad jau užėjo kalba apie lietuviškas raides, tai ir aš paklausiu: kaip svečias galiu užsiregistuoti Ledūklis, o kaip nariui neleidžiaAr nick'e negali būt lietuviškų raidžių?