Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

keistas dalykas

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

• Svečias
  • Kartu nuo --
mano duomenys tokie:
E-pašto adresas: **********************
WWW svetainė:  
Straipsniai: 1
Komentarai: 1
Pareigos:  
Žuvys/akvariumas:  
Narys nuo: 07/11/02 - 17:19:02
Paskutinis apsilankymas 11/01/02 - 22:15:10

Bet as niekaip nerandu kur galima kanors yrasyti i eilute Žuvys/akvariumas:  
Kaip cia taip yra?

• Svečias
  • Kartu nuo --
o pasirinkimo sarašo maža? tu ten dinozaurus laikai...?

• Svečias
  • Kartu nuo --
kur cia pasirinkimo sarasas??
Nuotrauka

• Svečias
  • Kartu nuo --
Dinozaurų ir žuvų sąrašo taip pat neradau.

• Svečias
  • Kartu nuo --
o tu zemiau paskruulint nemoki? Sekantis punktas po "paveiksliukas" yra "zuvys/akvariumas" Ten ir yra pasirinkimas. As aisku nedesiu printskryno gerbdamas ne kuriuos mokancius  pinigus uz bitus

• Svečias
  • Kartu nuo --
O tu pats " paskruulink". Po "Paveiksliukas" yra punktas MANO PARINKTYS mėlyname fone. Bet kaip suprantu, tai yra tik pavadinimas, nes į vidų patekti ten neina.  Po apačia trys parinktys, ant kurių galima padėti varneles. Jokių "žuvųakvariumo" nei kvapo.

Babeni

Babeni

Įkūrėjas

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 49
man labai keistai veikia...arba neveikia, nes pasirinkus kokias žuvis laikai ir paspaudus užsaugoti duomenis niekas neišsisaugo, o bandant sugrįžti ir vėl paredaguoti pamatai, kad tikrai neužsisaugojo...

Babeni

Babeni

Įkūrėjas

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 49
Pas mane iš viso nėra kur pasirinkti. Arviui>> jei nenori "Print scryno" talpinti puslapyje visiems, atsiųsk paštu man, su rodykle, kur tos "zuvys/akvariumas" yra. Manęs negailėk, aš DSL Take "sėdžiu".

Snoop

Snoop

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 42
pas mane irgi jokio "zuvys/akvariumas" nera. [nonsense]

• Svečias
  • Kartu nuo --
GintarasN kur man siusti :?) pirmapusisuzkampo@lietuva.lt? o siaip jo - ishsaugot tai neduoda - cia gal adminui ispirt reiktu?

• Svečias
  • Kartu nuo --
Arviui >> po kiekviena forumo žinute yra paveiksliukas - vokas su šalia stovinčiu žmogeliuku. Užvažiuok su pelyte ant jo, spustelk kairį pelytės klavišą ir pažiūrėk, kas bus. Ačiū.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Na vat, ir pas mane nėra kur įrašyti [frown] Yra tiktai užrašas "Žuvys/Akvariumas", o kur įrašyti nėra [frown]

• Svečias
  • Kartu nuo --
tu, žmogeliukas su voku, su lietuviu kalba tau sunkoka matau... Ten galima siusti štai ką:

Pagrindinis tekstas (tik paprastas tekstas):

Prieš vaidindamas gudruolį teikis pažiūrėt, apie ką rašai
[evil]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Su Arviu užgesinome "kibirkštis" - pasikalbėjome e - paštu, ir išsiaiškinome, kad: 1. Mes esame draugai - "akvariumų fanatikai". 2. "Mano duomenyse" neleidžiama išsaugoti pakeitimų. 2. Tas, kas registruodamasis iš karto ir neužpildė skyrelio "žuvys/akvariumas" vėliau prieiti prie jo negali. 3. Už tai reikia bausti TINY (Arvis). 4. Bet pykti reikia "nesmarkiai" - paimta iš skyrelio "Informacija". 5. Jei esu neteisus, mane paqpildys Arvis.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Dziaugiuosi tokiu kilusiu triuksmu. Taip tikrai tai neveikia. Artimiausiu metu pataisysiu. Jai pamirsiu - po savaites priminkit. Bet ne anksciau.