Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Vandens testai

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

Rulis

Rulis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
  • Amžius: 49
Sveiki, Vat iškilo man klausimas apie vandens testus. Turiu SERA pH testa, kuris matuoja 4.5-9pH kas 0.5. Bet spalvos ant palyginamo popieriuko ryškios, o vanduo testuojamas gaunasi blyškių spalvų. Pas mane vanduo gaunasi toj daly tarp 7.5-9, ir labai sunku nuspręst į kurią panašiausias. Gal čia specialiai taip padaryta, kad reikėtų tikslesnį testą pirkti su mažesne amplitude matavimo? Nors aš kaip nesiruošiu žuvų veisimu užsiimt, tai kaip ir užtektų tikslumo ir esamo. Pasidalinkit savo patirtim-su kokiais testais dirbate ir kaip jie jums patinka. Nes SERA NO3 testas žymiai geresnis ir spalvos labai gerai atitinka pavyzdines, taip pat aiškūs ir TETRA GH ir KH testai

Darius

Darius

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
Pirmiausia pagal mano patirima,tai ph testai yra 2.Zemas pH testas 6.0-7.6 spalvos nuo sviesiai geltonos iki sviesiai melsvos.Ir aukstas pH testas 7.4-8.8 spalvos nuo sviesiai rudos iki fioletines. Ir mano manymu su vienu testu neismatuosi tiksliai,praktiskai neimanoma.O gal pas tave yra tas pirmas testas,bet tu sakai,kad matuoja nuo 4.5-9pH tai tada velnes zino. As naudoju "Master Test Kit" jame yra 6 visu rusiu testai ir niekada nabuvo abejoniu,kad neteisingai matuoja. Ir kokia pH tu nori pasiekti?

Rulis

Rulis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
Esmė ne pasiekime, esmė kad sunku iš gautos testo spalvos nuspręst, ar ji kaip 7.5, ar kaip 8 ar kaip 8.5, nes gautas testas būna blyškus, galima sakyt melsvas, o konkrečiai prisirišti prie pavyzdinės spalvos sunku. Bet ne žalsvas kaip 6.5-7

Darius

Darius

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
Bet vistiek turetum pagauti nors tarp dvieju spalvu.Nes jeigu melsvas tai turbut tame tarpe nuo 7.2-7.6;nors aisku cia mazai ka pasako. [smile]

Rulis

Rulis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02

Bet vistiek turetum pagauti nors tarp dvieju spalvu.Nes jeigu melsvas tai
turbut tame tarpe nuo 7.2-7.6;nors aisku cia mazai ka pasako.

Viskas aišku, pas mane testas toks labai apytikslis, nes spalvos yra kas 0.5, t.y. 4.5, 5.0, 5.5 ir t.t. iki 9.0. Teks ko gero įsigyti tikslesnį.

Svecias_aquariumistux_*

Svecias_aquariumistux_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
man truputi po laiko kilo sie klausimai del "Master Test Kit" :
  • kiek jis kainuoja;
  • kuriam laikui jo uztenka matuojant i savaite karta;
  • kokie testai i ji ieina.

Darius

Darius

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
Kaina apie 70lt.Bet as nezinau ar Lietuvoj ju yra.Paziurek parduotuvese. Kiek uztenka? Naudoju jau apie du metus, bet netestinu kas savaite. Testai yra tokie; ph(6.0 iki 7.6), High range pH(7.4 iki 8.8 ),Ammonia (NH3/HH4),Nitrite (NO2),GH,KH.

Svecias_Tiny_*

Svecias_Tiny_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Labai neblogi testai tetros. Yra ir pas mus, naudoju lakmusinius testus all in one. Pakankamai tikslus. Kainavo nebrangiai ir visi pagrindiniai matavimai.

Svecias_aquariumistux_*

Svecias_aquariumistux_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
aciu uz info as pats pasidomesiu tixliau.

• Svečias
  • Kartu nuo --
O tiklsiausiai pH išmatuoja, aišku, pHmetras... Tik jis kainuoja... Kaip ir pHmetras... [smile]