Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Jūrinių akvariumų forumas!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems gėlavandene bei jūrine akvariumininkyste. AQUARIUM.LT forumas sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie jūrinį akvariumą, ar Jūs turite jų kelis, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės i pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

apšvietimas

- - - - -

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

paugar

paugar

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • 95 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Grd-05
  • Amžius: 52
Planuoju akvariuma 250x70x80 mišrų tai yra koralai+žuvys. Apšvietima planuoju 3x250W metal.halogenai ir 4x54 T5 actinic. Kaip galvojat ar užteks pirmai pradžai ir ar galima limium. apšvietimą dėti iš vienos pusės nes iš abiejų trūksta vietos ir kur geriau ar prie galinės sienos ar prie priekinės. Nuotrauka

SarunasK

SarunasK

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 333 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 52
Šviesos daug nebus niekada. T5 gali būti ir po 80W, o ant 2.5 m gal tilptų ir 4MH, bet jeigu jau šviestuvas yra, tai nelabai ką ir pakeisi. Actinikai šiaip labiau reikalingi estetiniam vaizdui, geriau papildomai įdėti, kokią 10000K lempą. Bet čia jau, kaip sako, individualus pasirinkimas.

Babeni

Babeni

Įkūrėjas

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.578 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 49
kaip sako "na vkus į cvet drūzej net", bet man asmeniškai iš estetinės pusės žiūrint kai šviečia vien tik aktinikai vaizdas atrodo šlykščiai. Kaip jis papildo halidus kai šviečia kartu su jais eksperimentuoti neteko, bet tada vaizdas tikrai geras, bet tai aišku daugiau halidų dėka

niuxa

niuxa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 886 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2003-Rgp-05
  • Amžius: 45
Seip geriausias variantas butu is abieju pusiu po du... jei dar neturi sviestuvu pasidomek, man rodos aquamedikas turi sviestuva su 3 halogenais ir 2 arba 4 T5 lempom ir viskas vienam korpuse... kabini ir all. Ir su estetika neprasilenks. ;)redaguota: aaaa sorry, parasiau ir tik po to isiziurejau, kad dezutes jau kabo virs akvos... o tai lempas T5 50W guldysi viena salia kitos ir gausis ilgis per visa akva? Siulyciau priekyje det pvz arcadijas (pas Piff galima atsiliepimu paklaust), jos labai spalvas isryskins, o nugarinej pusej pvz ka nors ~15000K. to Babeni: tai vien su aktinikais vaizdas tikrai neispudingas, bet tai jie vieni sviecia tik 15min-30min pries uzgestant ir ryte kol halogenai neuzsidege... sioks toks sauletekio-saulelydzio imitavimas gaunasi... Žinutė redaguota: niuxa, laikas: 2006/12/06 14:20

Svecias_paugar_*

Svecias_paugar_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Šiaip aš turiu lempas LT 54W T5-HQ/0182 NARVA vieną dėžę.Kaip rašo narvos puslapije jos tinka jurai. 54w lempas aš dedu todėl kad jos yra 120cm ir man jos tilps 2vnt.išilgio. 4 šviestuvai metal.halogen.netilps nes pas mane yra iklijuotos 2 skersinės juostos ir per jas aš manau šviesa blogai sklis po akvariumą. Dabar ieškau gal kur rasiu elektroninius balastus 250W metalo halogenams.Vakarų gamintojų neradau o mačiau internete tik amerikietiškus,ir dar girdėjau kad kiniečai kažką panašaus gamina. Laikui bėgant jeigu bus mažai šviesos galės idėti 400W balastus ir lempas.Gal kas turite kitokio spektro T5 54W galėtume kelias pasikeisti.

Piff

Piff

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 293 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 47
Sveikas,Balastus paziurek pas mazga, te jie turejo kai ziurejau visokiu, o del t5 tai priekinej daly imesk pora arcadia labai graziai spindi koralai.

niuxa

niuxa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 886 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2003-Rgp-05
  • Amžius: 45
narva... :sick: turejau... puse metu seip taip iskenciau ir meciau lauk... nepatiko anos man... :dry: