Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

aksolotlis

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

• Svečias
  • Kartu nuo --
Sveiki. Norėjau paprašyt kad kasnors parašytų apie aksolotlių laikymą (aqa tūrį, temperatūra, maistą, būdą ir t.t.) arba pateiktų nuorodų (en,lt). Laaabai ačiū[smile]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Labas[wink].As auginu aksolotli jau ~2men.Tai vat...yra labai fainas, mielas gyvunelis.Jis yra ambistomos lerva.Pas mane jis 120litru akvariume, bet vandens naudojamas plotas~30.Zodziu jam erdves pakanka.Sildytuvo nereikia, nebent pas tave bute 5laipsniai silumos[grin].Filtracija nebutina, bet pas mane yra aquael FAT filtriukas.Vadneni reiketu keisti ~30% kas savaite..As maitinu gyvom zuvelem(kartais dabaigiu , jei jis tingi pagaut[tongue]), jaucio sirdim(mazais gabaliukais), dzikunais(muses lerva, vasara).Prei manes jau priprates, griebia maista is pirstu.Esu idejes keleta saku, akmenu.Nors manau kad jam tiktu daugiau ilgesnis ir zemesnis akvariumas.[cry] ateityje stnegsiuose jam pagerinti gyvenimo salygas.Nors jis nesiskundzi adabaertinem[grin].Apsvietimas nebutinas.Daznai islipa ant akmenu "pasedet".[smile]Vandeni atrodo flegmatiskas, bet kai pamato grobi arba pirsta virs vandens tai ojoj...[evil][grin]. cia gali daugiau apie juos pasiskaitineti  http://val.ohflip.com/aqua/zemn/Ambystoma_mexicanum_stat.htm   (pas mane tamsesnis)[grin]. Zodziu jei kas- KLAUSK![cool]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Nu ir man jis, kai aš jį pirmą kartą pamačiau, pasirodė labai fainas gyvūnas[tongue]. o kaip jis į augalus reguoja? Ir dėl maisto: iš kur gaut jam gyvos žuvies, nes kaskart pirkt gan brangu(veisti kokias nors gupijas neturiu kur...). Ar galima maitinti vien negyvu(žiemą)?

• Svečias
  • Kartu nuo --
Ir vat dar norėjau paklaust... Vienoj knygoj esu skaičius, kad jei jam pastoviai mažinsiu vandens kiekį, tai jis pavirs normalia ambistoma. Ar tai gali būti tiesa? Gal kartais žinai?

• Svečias
  • Kartu nuo --
labas,kad aksolotlis virstu ambystoma naturaliomis salygomis praktiskai neimanomas dalykas tam reikia atitinkamu hormonu[grin]kurie gaunami laboratorinemis salygomis!!![smile]

• Svečias
  • Kartu nuo --
nu va pasirodo knygos meluoja... o už kiek tu pirkai savo? Kai man aqa padovanojo aš nežinojau ką augint ir galvojau apie aksolotlį, bet trūko informacijos apie aksolotlius, be to jį buvau mačiusi tik nuotraukose, tai pasirinkai patį paprasčiausia variantą -gupijas[tongue]. O dabar vis labiau noriu aksolotlio ir skaičiuoju kiek man jis kainuos, nes reiks pirkt ir stiklą...

• Svečias
  • Kartu nuo --
nu as savaji pirkau uz 50lt.Vilniuje, Kaune yra pigiau.O maista glaima nusipirkt prekybos centruose.Gupijas gali pirkti is tu kurie ju daug turi (po ~20ct).As maitinu kas 2-3 diena.To: Herpetelogas, gali daugiau paaiskint del ambistomos viritmo?as maniau kad galesiu ji "paversti" bet pasirodo neiseis...tai kaip tada?kiek jam vandens minimum gali buti? iki

• Svečias
  • Kartu nuo --
ir dar...del augalu net nzn...siaip augalai nzn ar auga prie ~17-18C.Nebent lietuviski kokie.Pas mane augalu nera nes vandens yra ~15cm aukscio. iki

• Svečias
  • Kartu nuo --
Nu augalai pas mane kol kas nedvesia, nors vanduo nei šildomas nei aeruojamas... Tiesiog supiltas į aqa ir ten stovi(tik dažnai keist reikia). Aišku pas mane toj aqoj gyventojas netradicinis...

• Svečias
  • Kartu nuo --
Labai ačiū už informaciją. Kol kas dar susilaikysiu nepirkusi: palauksiu porą mėnesiukų, o tada auginsiu tą fainą aksolotlį. Sėkmės tavajam[wink] ir tau[grin]

• Svečias
  • Kartu nuo --
nesibaidykim šiu puikiu uodeguotuju varliagyviu,aksolotliai puikus ir nevirte sausumine savo stadiju israiska,puikiai veisiasi netgi pas pradedanciuosius terariumistus[grin]tik neeksperimentuokit laikydami juos su agresyviomis zuvimis,del palyginus glezno ju kuno galite sulaukti blogu[cry]arba net labai blogu[bones]rezultatu.kantrybes.

• Svečias
  • Kartu nuo --
kajp jie atrodo nuorada gal kokia yra?[grin]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Yra nuoroda pa2ioj pradzioj; Arturo atsakyme.

• Svečias
  • Kartu nuo --
tautenas tautenas...[mad] aciu katryte:) to herpetologas, zinoma jie yra grazus dabartiniai, tiesiog as tiap pamasciau kad jei juos iseitu paversti(graziai skamba[wink]) i ambistoma, tai jiem sreiketu maziau vietos.Ir tiesiog pamaciau labai grazu, nedideli terariuma-zinoma as jo uzsimaniau[oops][tongue].tai todel ir klausiu o del veisimo tai manau man dar toli...[grin], ir kaip atskirti patina nuo pateles?auginu , nzn ka:) pavadiniams vyriskas;)).Ir dar herpetologai jus uzsiiminejat kiek supratau driezais?kokia jusu specialybe jei nepaslaptis[rolleyes]? tiesiog idomu, nes dar neteko sutikti (internete) zmogaus kuris gerai nusimano driezininkysteje[grin] (terariuminkysteje) Sekmes[wink]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Kazkada pavyko duodant hormonu aksolotli paversti subrendusia ambystoma. Tam reikia hormonus duoti su maistu nuo pat issiritimo is ikreliu palaipsniui mazinant vandens lygi.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Sveiki. Gal kas žinot apie aksolotlių ligas? Mano aksolotlį išbėrė kažkokiais spuogiukais. Kas tai galėtų būti ir kaip gydyti?