Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Mano mechaninis filtras nespeja valyti.... !!!!

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

• Svečias
  • Kartu nuo --
Laikau raudonausius vezlius ir keliata zuvyciu:gupijos,barbusiukai,kardonesiai,molinezijos,samukas.Tai va mano vezliai tersia mano akva labai stipriai ir mechaninis filtras nespeja valyti.Beje labai yra idomu kad parduotuvese tokie ryskus ir svarus akva sotvi net gruntas neapsineses, o man tik grunta sujuding tai kad pakils kaip per uragana atrodo ir filtra spengiuosi valyti daznai bet jis nesurenka i save visko.Beje filtas kempininis.Jei kas galit padekit!!!!

andrys

andrys

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 43
Na bent grunta ar nusiurineji, koki karta ar du kartus per savaite?

andrys

andrys

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 43
nusipirk arba pasodaryk grunto nusiurbeje ir nekils joki uraganai

• Svečias
  • Kartu nuo --
turiu as nusiurbeja ir bereikalo as ji pirkau.nesiekia tiek vanduo kad galetu jis dirbti.Nieko neiseina su nusiurbeju,o siaip ju buna elektriniu? ar paciam net gal butu galima pasidaryti kazka panasaus? o gal kas turi kitu minciu???? pasidalinkit netingekit

• Svečias
  • Kartu nuo --
Savireklama, bet gal pades:)
http://www.akvariuma...i/tvarkymas.htm

• Svečias
  • Kartu nuo --
pasijimi buteliuka 0,5l nusipjaunu galu su kamstuku toki koks paskesta tavo akvos gyli nes pirktas yra per aukstas ir nesiurbe vandens, tada paimi slanda idedi i skyle butelio  ir siurbk kiek nori[smile]

• Svečias
  • Kartu nuo --
man per ausktai stiklas ir nieko neiseina neturi vanduo tiek jegos (Fizikos desnis[vandens pasiskirstymo desn])kad galetu save stumti laukan. tai va problema yra gana didele ir ja reikia kaip nors ispresti! Kaas dar turi vezliu? kaip jie valo akva? gal buvo susidure su panasia problema?

• Svečias
  • Kartu nuo --
as nesuprantu pasakymo "per aukstai stiklas" ka tai reiskia. Darai taip: ta "aparata" is 0,5L buteliuko ir slangos ikisi i akva, kita (be buteliuko) slangos gala nuleidi i kibira kuris yra ZEMIAU AKVOS ir viskas kuo puikiausiai veikia ir nepriklauso nuo jokio stiklo aukscio. Cia 7 ar 8 klases fizikos kursas. Dar pamirsau parasyt kad ispradziu reik truktelt ,kad pradetu bekt vanduo, nors tai savaime suprantama..

• Svečias
  • Kartu nuo --
visose akvose veikia tik pas tave ne gal pas tave ten koks bermudu trikampis[smile]