Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

terariumo sildymas

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

• Svečias
  • Kartu nuo --
nu tai pas mane bus diena Infrared lempa kuri sildo kiek ziurejau, ir Terra Temp 40W - toks kur pagal instrukcija ant dugno klijuotis turi, bet pas mane problema, kad terariumo remai is metalo, todel kojas nevirinant, nelabai zinau kaip pritaisyti. Tai jeigu as ta Terra Temp klijuociau ant sonines sienos, ar tiktu ? (klijuojasi isores puseje)

• Svečias
  • Kartu nuo --
terra temp butent tam ir skirta kad sildyt grunta, dugna ir sukurt skirtingu temperaturu zonas. priklijavus ja prie seneles nebus reikiamo efekto

• Svečias
  • Kartu nuo --
nu gerai prisitvirtinau siaip taip, dabar as dangti patc dariau is Organinio stiklo ir tas infrared lempas 75W prisukau su plasmaciniais cokoliais, ilgiau palaikus ir patc cokolis ir truputi aplink organinis stiklas gana smargiai ikaista, tai man reiktu susirupinti ir daryti kazkokia izoliacija tarp lempos ir organinio stiklo(tarpas dabar ~5cm) ir ta cokoli keisti i kazkoki kitoki, ar nieko jei tik po 12 valandu kais ?

• Svečias
  • Kartu nuo --
cokoli geriau keramikini