Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

GELBEKIT iguana baigia skalpa nuest:D

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

• Svečias
  • Kartu nuo --
Na cia turiu toki klausimeli. Mano iguana megsta tupeti man ant peties, na tas tai smagu, bet ten tupedamas jis eda mano plaukus [cry]Gal kas zinot kodel jis taip daro ir kaip nuo to atpratint parsykit. Busiu labai dekinga kazkaip nesinori vaikscioti apipesiota seveliura[confused]

• Svečias
  • Kartu nuo --
pabandykit užsiželdint kelis kviečių padėkliukus-tai bus ne tik vitaminų šaltinis jūsų driežui bet ir kažkas panašaus į plaukus,vos iguana prikiš savo dailia nosį prie vešlių jūsų garbanų jūs jei kuokštelį kviečių pakiškite

mandrul

mandrul

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 64
To Žiežirbėlė: Daigintų kviečių galima gauti Girstupio turguje (po Girstupiu). [wink]

• Svečias
  • Kartu nuo --
na taip,bet ir patiems užsiaugint būtų neprošal[smile]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Dekui uz patarimus reiks daiginti kviecius:)

• Svečias
  • Kartu nuo --
prašom,kad tik padėtų[tongue]

• Svečias
  • Kartu nuo --
o gal zinote kokiu butent vitaminu ar mineralu jam truksta jei taip daro

• Svečias
  • Kartu nuo --
to ziezirbele:tai gali buti ir kvailas iprotis,nors gali buti susije ir su kalcio(vitD3)trukumu,pabandykit skyscio formos vitaminus nupirkusi uzlasinti ant duodamu salotu,pjaustytu darzoviu,

• Svečias
  • Kartu nuo --
Na tikiuosi ju neprireiks uzteks to ka galima gauti su maistu. Bet betkokia informacija apie egzotinius gyvunelius man labai pravers kadangi zadu specializuotis sioje srityje, nes ant musu lietuveles tai su tuo reikalu liudnas vaizdelis kai paziuri