Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Kas mano vezliui?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 31

• Svečias
  • Kartu nuo --
pats geriausias atvejis kai jusu ropliai tures atskirus normalaus dydzio terariumus,atkris begale problemu

• Svečias
  • Kartu nuo --
Aš tik ką iš vet vaistinės: pasirodo man rekomenduotų vaistų negalima įvežti į Lietuvą, tai rekomendavo vaistininkė  BIOPIROX, taip pat priešgrybelinis, bet anotacijos lietuviškai nėra[mad]. perskaičiau rusiškai, bet apie tai kad tinka ropliams nieko neparašyta, bet gal grybelis visiems gyvūnams toks pats? ir taip pat naikinamas? O dėl terariumo, tai jis savadarbis: didelė dėžė iš plikščių, o priekinė sienelė iš skaidraus plastiko, vidus išklijuotas žydromis plastikinėmis lentelėmis(drėgmės izoliacija). Vienoje pusėje 45 cm skersmens mėlyna vonelė ir joje keli dideli akmenys, kad galėtų pati išlipti, o kitoje pusėje  smėliukas ir akmenys, kad galėtų iš vonelės nusileisti ant smėlio. Apie vonelę apdėjau kambarinėm gėlėm, kad ne taip liūdna būtų ir gėlėms drėgmė nekenkia[rolleyes] dar įkasiau į smėlį dekoratyvų butelį, šiaip dėl grožio[oops]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Na siaip tai gyvunam naudojami tie patys vaistai kaip ir zmonem tik dozes skiriasi

• Svečias
  • Kartu nuo --
na kas liečia ropliu vaistus tai taip-ir dar saugodami ropliukų kepenis,oda turėtumėm mažinti rekomenduojamas dozes,žinau nė vieną atvejį kaip pvz įguanoms prirašyti antigrybeliniai tepalai apdegina ju oda,to neturėtu būti,[confused]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Jūrate, o taviškė naudojasi visais tais terariumo patogumais? Išlipinėja iš vonelės į smėlį? Nes mano eksperimentas nepasiteisino - ar tai nepatogiai išlipimą padariau, ar nepatiko ta vadinama sala. Nelipo ir viskas. Tenka toliau tas ,,pragulkas" kambary daryti. Pas tave vonelė įleista į dugną dėžės?

• Svečias
  • Kartu nuo --
Karts nuo karto ji išlipa ant smėliuko pasivaikščioti, bet tas "trampynas" tikrai nėra labai lengvai įveikiamas, na juk ir gamtoje ne viskas ant lėkštutės padėta, antra vertus juk jai irgi judėti reikia ir sveika(aš taip manau). Tik išlipus iš vandens labai prie kūno ir  akių limpa smėlis, tai ją nervuoja. Vonelė padėta ant dėžės dugno, o aplinkui pripildyta smėlio ir stambių akmenukų (ten kur įrengtas išlipimas). Kai reikia keisti vandelį, tai vaikai turi gražaus darbelio- akmenis nurinkti, o aš paskui juos gražiai dėlioju(relaksuoju). Mano kolegė sakė, kad mano vėžlys susirgoi , nes jai trūksta dėmesio ir meilės, tai dabar visa šeima ir artimieji bandome kompensuoti prarastą laiką ir apgobėme ją meile.[smile]

• Svečias
  • Kartu nuo --
aha... dabat aišku. Va tas kapstymasis su smėliukais man ir nepatinka. Norėtųsi kažkaip pagreitinti visus tuos darbus, o jau iš vaiko pagalbos net nesitikiu. Jis ir taip stebisi, kaip man patinka su tuo vėžliu terliotis, dar su kokiu šuniu ar katinu tai atsieit galima[smile] galvoju, gal tavo idėja pasinaudoti, tik apie vonelę kokio makrofleksu apipurkšti lyg rėmą - kad į jį vonelė įsistatytų. Tada būtų galima ją kilnoti be atkasinėjimų. Tik va kaip pats makrofleksas atrodys - klausimas...

• Svečias
  • Kartu nuo --
Vonelė nėra užkasta, tik jos viduje įdėti keli didesni akmenys, kad laisvai galėtų išlipti, o kitoje pisėje akmenų kalnas , kad galėtų nulipti.Toliau smėliukas. jau nufotografavau jos naująjį namą, tik niekaip nesusikeliu į kompaktą ir neatsinešu iki darbo, nes kol kas namie neturiu neto[rolleyes]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Nuotraukyčių tai laukiu...;)

• Svečias
  • Kartu nuo --
Na pas mane raudonause irgi po namus duodasi, i akva ikeliu tik paplaukioti, o ten po kiek laiko pavargsta ir iskeliauja po lempomis pasedeti, pasisildyti. Hm matyt reikes kazkaip pastoviau ja akvoje ikurdinti, kad sveikata nenusilptu...[oops] Siaip pas viena kolege raudonausis jau 15 m. gyvena sausumoj ir keleta kartu per diena vandeny pamirksta, paeda, atlieka savo reikalus ir viskas ok.[rolleyes]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Maniškė jau turbūs sveiksta, nes pabai aktyvi pasidarė. Vandenyje akmenis stumdo, plaukioja labai greitai, paskui perlipa per akmeninę kopą ir pabėgioja po smėlį, visa aplimpa juo [rolleyes] ir kuo skubiausiai vėl ropščiasi į vonelę tada atlieka įspūdingą šuolį į vandenį, nors čia pat visai patogus(mano akimis) nusileidimas [wink]. Valgo net ir tuos vitaminus, kuriuos ankščiau paslėpdavo po akmenimis. Man patinka jos tokia būsena. O labaiusiai smagu stebėti kaip ji medžioja uodo trūklio lervas- delikatesą.[wink]

• Svečias
  • Kartu nuo --
na tai ir gerai kad roplys sveiksta,geros žinios visada maloniau nei blogos[smile]