Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Raudonausio vėžlio gyvenimo būdas

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 32

• Svečias
  • Kartu nuo --
ačiū. Reiks pasakyti meistriukui, nes tikrai nesinorėtų tokio siurprizo[mad]

• Svečias
  • Kartu nuo --
sveiki va ir as turiu beda ;) vaikas gavo dovanu vezliuka geltongalvi na skaitau jau antra diena viska ka randu bet visur vis kitaip :S 1)taigi noriu paklausti ar dienos sviesos lempu apsvietimas butinas ? 2) ar butina infra red lempa jiems sildytis?3) kiek daug maisto jiems duoti nes raso kad kol mazi kasdien serti o didelius 1 karta i savaite o maistas pas mane granulesAciu is anksto uz pagalba ;)

Edviz

Edviz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Bal-05
  • Amžius: 29
kaip suprantu jiem UV lempa butu gerai ! ., pats mastau kaip tokia istatyt ., ;) o del maisto as savo raudonausiui duodu 4 granulytes i diena., mikliai suvalgo ., tai atrodo neperseriu ., :whistle: bent jau tikiuosi ., :unsure:

• Svečias
  • Kartu nuo --
na aciu uz dali atsakymo...... jis jau grazei sildosi po infra red lempike B) o kas atsakys ar butina dienos sviesos lempa ?;)

Edviz

Edviz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Bal-05
jei granuliu nevalgo tai nieko ., mano irgi nevalge., gal po savaites ar 2-ieju pripratinau prie tu granuliu .,p.s. o tai kurios lempos geriau ieskoti vezliukui infra red ar uv ? Žinutė redaguota: Edviz, laikas: 2008/01/09 21:22

• Svečias
  • Kartu nuo --
Apstokit jus su tais "cipsais" jejgu jauni,mazi serkit saldyta matylium,jej jau paauge jaucio sirdim..

Dzekute

Dzekute

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2002-Kov-05
  • Amžius: 34
Mano vėžliai taip tų granulių ir neparagavo. Pradžioj dar ėsdavo džiovintas šoniplaukas, krevetes. Dabar duodu jautieną, mėginau ir paukštieną (bandžiau ir kepenėles, ir širdeles, ir mėsą) ne itin liko sužavėti, šaldytos žuvies ir nenori. Kažkada dar gupijų buvau įleidusi, galvojau tegu gyvena, bet kad nė dienos neištvėrė keletas, pasidarė gaila ir iškėliau likusias.Taigi kol kas gyvi jautiena, gal kas dar kokį maistelį galėtų pasiūlyti? Beje, kartas nuo karto įmetu ragalapio, didysis vėžlys jo neatsisako, randu smulkiai sukarpytą, gal kažkiek ir suėda.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Krevetes,ju ikrus bent jau maniskiai labai megsta..menke kapoja i eseriukus irgi nespjauna.. :)

• Svečias
  • Kartu nuo --
maniškiai ilgai to paties maisto nenori, todėl keičiu maždaug kas saviatę krevetes, vištų širdeles, granules, jaučio širdį. Šaldytos žuvies gauna retai, kai nepatingiu iškelti į kibirą, nes kitaip nuo jos visas vanduo pasmirsta. Vėžliai jau apie 3 metų amžiaus tikriausiai. Šeriu kasdien, išskyrus, kai nėra laiko ar nebūnu namie :) Nusakyti maisto kiekį sunku. Gauna kiekvienas po kokias 5-6 krevetes.Lempą virš salos pajungiu tik po darbo. Šiuo metu yra paprasta kaitrinė, retkarčiais ją pakeičiu ta spec. ropliams skirta.

Edviz

Edviz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Bal-05
terra., galetum parasyti tikslu lempos pavadinima., kokia ten speciali ropliams.. ?!

• Svečias
  • Kartu nuo --
Repti Basking Spot lamp (pas mus - 25 w)

• Svečias
  • Kartu nuo --
tai kaip dabar suprantu kad vezliukams nebutinas tas istisas apsvietimas ;) nes kaip man rekomendavo tai issiziojau :woohoo: ......na pas mane berods vezliukas neisrankus eda ir granules ir saldyto maisto vakar daviau gerai sukirto tai su maistu nebus vargo ;)

• Svečias
  • Kartu nuo --
Edviz rašė:

jei granuliu nevalgo tai nieko ., mano irgi nevalge., gal po savaites ar 2-ieju pripratinau prie tu granuliu .,p.s. o tai kurios lempos geriau ieskoti vezliukui infra red ar uv ?<br><br>Žinutė redaguota: Edviz, laikas: 2008/01/09 21:22

as idejus dabar infrared ji sildo ant dezutes uzrasyta infrared spot lamp...bet dar ten toks kvailas uzrasas kad 24 val ciklui :laugh: :laugh: