Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Ieškau stepinio vėžliuko

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 19

• Svečias
  • Kartu nuo --
Na, kad jau turim tokią skiltį forume, tai reik pasinaudot :) Ieškau stepinio vėžliuko: gal kas augina ir nebenori, gal kas veisia, gal kas žino, kur galima ne per brangiausiai įsigyti? Lytis reikšmės neturi, bet svarbu, kad vėžliukas būtų bent 10 - 15 cm ilgio, nes mažesnį greit sutriauškins mano smalsi katelė... [bones] Dėkoju už pagalbą iš anksto!

• Svečias
  • Kartu nuo --
as toki turejau bet....[cry][cry][cry] po ziemos miego neatsikele[frown][frown]

• Svečias
  • Kartu nuo --
As galiu klisti, bet atrodo stepes vezliukai dabar raudonoj knygoj ir prekyba LT jais uzdrausta. P.S. As kazkada turejau stepes vezliuka 14 metu

• Svečias
  • Kartu nuo --
Hmm, gal mes ne apie tuos pačius vėžliukus? Tie vėžliukai... sorry, gal jie ne taip vadinasi iš tikrųjų, aš galbūt suklydau. [frown] Jie labai populiarūs, net daug kas mano draugų tarpe juos laiko ir turgeliuose, sako, pardavinėjami, bet klausiu čia, nes gal kam nereikia ir žino, kur rasti didesnį, mat turguose būna tik labai mažyčiai.
Atrodo va taip:
Nuotrauka

Testudo horsfieldii

Beje, Tautenai, man buvo tokia pati istorija... neatsikėlė po žiemos miego, radau sudžiūvusį... [cry]

• Svečias
  • Kartu nuo --
pa mano vaikus buvo po antros ziemos sudziuvo o pirkt yra parduotuvese nuo 50 lt zoologijos sode pigiau lygtai:)

• Svečias
  • Kartu nuo --
Zinau[grin], Vilniuj yra tokis parduotuviu tinklas "Bewi ZOO" ten prekiaujama egzotiniais gyvunais(isten mano goga:)aksolotlis).Kainos tixliai nepamenu, bet salia mano namu yra ta parduotuvele(V.Grybo ir Silo gatviu sankryzoje)ten tu tikrai rasi tu vezliuku.[rolleyes]iki.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Kažin, o jie ten brangūs?.. OK - būtinai pažiūrėisu toj parduotuvėj. Ačiū :)

• Svečias
  • Kartu nuo --
su vezliuku prekyba iskyla problemu del CITESpopieruku[confused]tad ne visi prekeiviai noriai uzsiema tais reikalais[wink]

• Svečias
  • Kartu nuo --
O kad tai per "popieriukai"? Papasakok daugiau, please? :) Ar tie popieriukai aktualūs ir vėžliukų pirkėjams, ar tik platintojams? Ar stepiniai vėžliukai apskritai nėra kokia nors kontrabanda? Ar juos pirkdami neparemiame brakonierių ir nekuriame paklausos juodojoje rinkoje???

• Svečias
  • Kartu nuo --
Na del vezliuku tai pasiskambink i Kauno zoo.Tikrai malonus zmones ir viska paaiskins ir kontrobandai[ninja], kainos irgi zmogiskos (pries 10 men buvo[oops])

• Svečias
  • Kartu nuo --
O del stepinio vezliuko tai jis pas mane 7 metus gyveno ir ko tik nepatyre[cry]. Per mano tevus[evil]. O ziemoti tai visada eidavo i balkona[nonsense]ir balandi visada atsibusdavo[bounce]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Juo, as ir kaskada turejau stepini vezliuka, bet pabego... ;( Seip Kaune Kikoj maciau bet netoli 100lt

• Svečias
  • Kartu nuo --
nu siauliu turguj buvo neseniaisake sese tai faktas rasi:)[evil]

• Svečias
  • Kartu nuo --
kontrabandos neremtume pirkdami veistini gyvuna[cool]tokiu musu salyje mažai.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Testudo horsfieldii
- tai teko turėti.. ir :( parduoti.

Buvo kaip tik apie 15cm ilgio..

Žiemos metu sugebėdavo namie taip pasislėpti, kad jos net nerasdavau. Kartais - kai labai ieškodavau - žinoma, pavykdavo aptikti pasislėpusią kur nors giliai už baldų... Dėl žiemojimo tikrai problemų nekildavo. Pavasarį pradėdavau maitinti pienėmis ir ji greit suaktyvėdavo. O žiemą.. Tiesiog pamiršdavau, kad ji egzistuoja.

Pirkau "Gariūnų" turguje.. Tiesa, norėjau gyvatės, tačiau jų turguje nebuvo, tad paguodai teko tenkintis vėžliuke.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Stepiniai vezliai visame pasaulyje yra nykstanti gyvunu rusis. Jie veisiasi tik laisveje. Kol bus tokiu, kurie juos pirks, atsiras tokiu, kurie juos gaudys. Taigi, kiekvienas ji isigyjes zmogus prisideda prie to, kad si rusis viena grazia diena dings nuo zemes pavirsiaus. Ir neesme, uzdrausta tai ar dar tik ruosiamasi uzdrausti, daugybe zmoniu del to kovoja.[bones]

• Svečias
  • Kartu nuo --
stepinis vėžlys puikiai veisiasi nelaisvės sąlygomis-LT Kauno zoosode nors ir nestabiliai bet veisiasi,seniau p Antanas Slučka iš raguvos gana ilga laiko tarpa veisė tiek stepinius tiek ir graikinius vėžlius,apie kitų šalių pasiekimus visko nesuminėsi net[grin][smile]

Svecias_lorenas_*

Svecias_lorenas_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
kiek kainuoja lempos ir termo reguletoriai vežliam patarkit koks turi duti garštis stepiniam vėžliui

• Svečias
  • Kartu nuo --
lempu ir termoreguliatoriu kainos skirtingos,sausumos vezliams optimaliausia temperatura vasaros metu 25-26 laipsniai,ziemos metu vezliams reiktu ziemojimo su 12-14 laipsniu temperatura 2-3 men laikotarpiui

• Svečias
  • Kartu nuo --
kas yra uvb lempa? kur ja gtalima isigyti nes zadu laikyti vezliuka? Žinutė redaguota: Ali in the haus, laikas: 2006/12/14 20:24