Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Serga gėlavandenis vėžlys


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1

  • Svečias
  • Kartu nuo --
Įtariu , kad mano vėžliukė (scripta scripta) kelionės metu sušalo. Taip spėjau, nes išnėrus pakvėpuoti, kvėpavimas švokščiantis kaip dusulio kamuojamo žmogaus. Veterinaras paskyrė 3 dienas leistis gentomiciną. Šiandien susileidome paskutinį kartą. Sunku pasakyti, ar būklė pagerėjo, nes vėžlė vis dar ne tokia vikri, kokia būdavo, vis dar girdimas tas švokštimas. Tikiuosi, kad atsilieps žmonės, susidūrę vėžlių ligomis: kokie buvo požymiai, kaip gydė, kokie rezultatai ir t.t. Veterinaras sako, kad turėtų gyventi, bet vis tiek neramu [confused]