Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Del augalu sodinimo planavimo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1

  • Svečias
  • Kartu nuo --
Ishkilo tokis klausimas. Auginu ash vinea diena [smile] augalus, ir nusprendzhiau, kad pas mane ju per mazhai. Bet nieko daryti neisheina, nes daugelis augalu yra "ishsiskete", ir jeigu shalia ju sodinchiau kita augala, jis uzhstotu "saule". Tai ir norechiau paklausti, kaip tokiu atveju elgtis - ar augaliuku lapus aprishti, ar tiesiog "kloti" viena ant kito. Klausiu noredamas suzhinoti, kokios galimos neigiamos pasekmes taip padarius, o gal taip ir reikia daryti? [confused]

#2

  • Svečias
  • Kartu nuo --
Va čia ir prasideda visas įdomumas. Lapų karpymas ir augalų aprišimas problemos neišsprendžia.Galima konstruoti terasas, rišti augalus prie medžio šakų ir šaknų (kelti arčiau šviesos), arba po išsikėtojusiais augalais sodinti tokius, kuriems reikia mažiau šviesos (anubijus, kriptokorinas). Tokie augalai šešėlyje labai sparčiai neauga, bet ganėtinai gerai jaučiasi ir puikiai atrodo.

#3

  • Svečias
  • Kartu nuo --
Na, terasa remdamasis gerb. p. Dydya straipsniu, pasidariau. Reikia dabar ja pilnai ishnaudoti. Tai ir nusprendzhiau iviesti daug augaliuku [nonsense]