Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

echinodoruso bėdos

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 12

• Svečias
  • Kartu nuo --
echinodorusas lyg ir ecinodorus horizontalis kaip įsivaizduoju bando pražysti t.y leidžia stiebą su kazkuo panasiu į žiedo pumpurus .Nors neblogai leidžia naujus lapus ,bet senesni lapai gelsta .pakišęs aš jam tetros trąšų tabletę po šaknim ,dar maždaug kas 10 dienų įpilų skystų trašų (florena ar panašiai)gal grunto akvoje mažai pas mane 2-3 cm storis 3-5 mm akmenukai .Beje ant tų senesnių lapų auga barzdiniai dumbliai ,nors ir nelabai apaugo dar, gal nukirpti būtų geriau ? sako ,kad nuzhydėjęs išleis naujus ūglius o senasis augalas nudžius ? Beje dar vienas augaliukas gal kas žinotų pavadinimą manau kad kažkoks iš aponogetonų toks garbanotais žaliais lapais ,šaknys su šakniagumbiu ,kad ėmė leisti antvandeninius lapus ant ilgo stiebelio panašius į tuos kaip ir po vandeniu -žalius ,pailgus tik lygiais kraštaiskokius 6 išleido .Vandens kas savaitę keičiu kokį 10-15 proc[rolleyes]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Nori uzsiimti augalais, pradek ishpradziu nuo grunto 6 cm ir ne maziau, o paskui ziuresim. Sekmes.

• Svečias
  • Kartu nuo --
supratau ...[cry][cry][cry]

• Svečias
  • Kartu nuo --
to: Vladimir tu neteisus, galiu ginciotis [smile] turiu 357635476 pavyzdziu (tame tarpe ir savo patirti) kad uztenka ir 2-3 cm. Aisq 6 cm ehinodorusam gerai, bet tai nera butinas reikalas ir pagrinine priezastis "neaugimo" to: Drakosha nemarink tu ta augala trashomis. Jis gali isisavint tik tiek kiek jam reikia - ne daugiau. Nejudink senu lapu - net jeigu blogai atrodo. ehinodorusai co2 isisavina daugiausiai butent per senus lapus. Laikas - geriausias pagalbininkas augalu augime. O man atrodo tu laikai ji pastovioi streso buklei. Neskubink jo gyvenimo (arba mirties)

• Svečias
  • Kartu nuo --
ka gi man tuomet daryti ? nepučiu įakvariumą co2 gal pūsti bet kiti augalai lyg ir gerai auga ar tiesiog daugiau netręšti ir pažiūrėti kaas bus ?[mad]

• Svečias
  • Kartu nuo --
co2 yra vandeny nepriklausomai puti tu ar ne

• Svečias
  • Kartu nuo --
nors dabar visai pasimečiau ... žiūriu vat www.dennerle.de ir matau kad gal pas mane echinodorus cordifolius (labai jau panašus )valiooo pagaliau radau ir horizontralis didesnę nuotrauką ir pas mane tikrai ne jis o cordifolius ir šiap toks apygelsvis net gelb t.y.geltoną formą turi gal aš be reikalo panikuoju ?[grin]

• Svečias
  • Kartu nuo --
ačiū parašiusiems . beje gal kas nors mane ašviestų ir parašytų koks yra tikrasis "karkliukų" pavadinimas ? Atsiprašau kad aš vis klausiu ir klausių galbūt patyrusių akvariumistų požiuriu tokie klausimai "užknisa" tačiau žiūrint nuotraukas inete kyla keblumų tiksliai pasakyti rūšį o kai perki augalą ir tau pasako kad tai echinodorusas o paskui sužinai kad tų echinodorusų mažiausiai kelios sdešmtys ...[rolleyes]

• Svečias
  • Kartu nuo --
To Dydya: paziurek ispradziu puslapius http://www.dydya.com/aqua/aqua2.jpg http://www.dydya.com/aqua/aqua.jpg http://www.dydya.com/aqua/aqua1.jpg o paskui ginciokis su manim del 2cm grunto.

• Svečias
  • Kartu nuo --
[smile][smile][smile] tos akvos fotografotos pries 3 metus. Gyvenimas keiciasi, keiciasi ir patirtis. Neuzilgo paruosiu naujos notraukos ir pamatysi kiek augalu galima laikyti zymiai mazesnem kekyje grunto. Tarp kitko tai nera mano teorija, as sito prisiziurejau pas Gintara Klimaiti, kol nemaciau savo akim irgi netikejau kad augalai gali TAIP augti min. kiekyje grunto.

• Svečias
  • Kartu nuo --
sveiki visi rašantys šia tema , dėkoju visiems skyrusiem dėmesio . Echinodorusas berods išsiaugino jau du pumpurus antrą virš pirmojo ,bet kolkas dar nežydi .per tą laiką išsiaugino porą gražių lapų . Būtų įdomu sužinoti jūsų visų nuomonę dėl augalų ypač didesnių sodinimą į vazonus .Nedekoratyvu , žinoma tačiau  galima į vazonėli pridėti durpių molio ar dar kokio nors velnio, kas padėtų augti augalams . dabar mano tanke su augalais tikras bardakas ir aplamai reikia jau didesnės akvos ,nes žuvys tuoj pasiklys.[grin]tikrai būčiau labai dėkingas jeigu kas nors rastų "karkliukų " pavadinimą.

Iceman

Iceman

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 49
Dydya, o auginant augalus mazesniame grunto kiekyje ar ju prieziura reikalauja daugiau laiko?

Iceman

Iceman

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 49
pražydo ecinodorusas ant pylimo ... ups. apie ką aš čia dabar taigi pražydo pagaliau realiai tas mano bėdžius bet žydėjo tik vieną dieną omanes tuo metu nebuvo namie ,taigi jokio dirbtino apdulkinimo aš nepadariau turbūt sėklų tikėtis neverta . klausimukas  - gal kas galėtų atsakyti kiek laiko jie žydi normaliai ir iš kur pradeda leisti naujus daigus iš šaknų ar iš žiedyno ? beje leidžia dar vieną naują lapą lapų ilgis dabar jau koks 15-17cm (kai pirkau buvo koks 5-7 cm .Gal visgi būtų galima pašalinti kelis seniausius lapus ato jie labai barzda apaugo (nereikia manęs kaltinti būtent su echinodorusu šiuos dumblius aš ir užsinešiau į savo aqvą ) [ninja]