Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Kas naudoja SERA florentinA tabletes, atsiliepkit?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 57

• Svečias
  • Kartu nuo --
Apie mutaciją buvo jau kalbama kitoje diskusijoje: "MUTACIJA-pasikeitimas, permaina-staigus PAVELDIMAS organizmo genetinės medžiagos pakitimas, lemiantis naujų požymių atsiradimą." Tai prisitaikymas prie esamų permainų nėra - mutacija. [bounce][bounce]

skirmonis

skirmonis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2002-Kov-05
  • Amžius: 47
>kedras: paskaičius tavo žinutes susidarė įspūdis, kad ne visai viskas tvarkoje tavo aq(gal ir klystu, pasikartosiu- norėčiau būti suprastas teisingai).Aš kalbu apie skaliaro, neonų ir gaižio ligas. Manau, kad pirmiausiai reikėtų išspręsti šitas problemas ir tik po to lipti ant kitų(trąšų). Tai tik mano asmeninė nuomonė, gal ir klaidinga

• Svečias
  • Kartu nuo --
Skirmonis> Nesupratau, ką turi omeny sakydamas apie skaliaro, neono ir gaidžio ligas (gal tu suvienijai, mano visas žinutes į vieną ir bandai apibendrinti). Gal kaip pradedančiajam(pati pirmoji gyvenime akva paliesta 2004-11-13) kyla labai daug klausimų ir kiekvienas žuvies pasiketimas jau atrodo kaip liga, į viską žiūrima su labai dideliu atsargumu. Bet kur daugiau sužinoti apie tokius dalykus,jei ne čia forume.[frown] Ne manau, kad tai blogai, kad daug klausinėju ir tai ką gaunu iš čia panaudoju savo akvoje ( Nežinau, gal pas mane akvoje yra tikrai labai rimtu problemų, bet kol kas jų nepastebių, pardėjau naudoti šias trąšas ir tik diskusijoje norėjau sužinoti apie sudėtį, kas į jas įeina ir kaip jos veikia kitose akvariumuose, tik tiek....[confused] Nežinau, prie ko mano žuvų ligos?[bounce][tongue] Jei kažkam tingii parašyti žinute ir patarti pradednačiajam, tai ir nerašykit....[confused]

skirmonis

skirmonis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2002-Kov-05
>kedras:dėl>Skalairui, tai kartais įtrūksta pelekai bei ant uodegos lyg tai nupūna mėsa, lieka tik kauliukai, ir vėl atauga per 2-3 dienas. Gal mane nekreipti dėmesio ? Manau, kad pūvanti žuvies uodega(jei taip yra tikrai) tikrai nėra bereikšmis "kiekvienas žuvies pasiketimas". Bent mano aq. :>Nežinau, prie ko mano žuvų ligos? Žaizdos ant žuvų kūnų atsiranda ne vien tik nuo bakterinių/virusinių/parazitinių priežasčių. :>Jei kažkam tingii parašyti žinute ir patarti pradednačiajam, tai ir nerašykit.... Jei tingėtusi, tai niekas ir nerašytų, o taip lyg ir nėra. O tau tik norėjau pasakyti,kad neskubėtum daryti išvadų ir neišsiaiškinus pilti/dėti į aq įvairias priemones. :> Ne manau, kad tai blogai, kad daug klausinėju ir tai ką gaunu iš čia panaudoju savo akvoje Kurioje mano žinutėje radai parašyta, kad klausinėti blogai? Iš visos akvariumo ABC aš dar tik išmokau raidę A, o klausimų jau milijonas. Aš manau, kad aq galioja posakis: devynis kartus matuok, dešimtą pjauk.Ir ne viską, ką iš čia gauni galima panaudoti. :>Bet kur daugiau sužinoti apie tokius dalykus,jei ne čia forume. Gal kažkam pasirodys ir kvailai, bet pakartosiu - geroje mokslinėje literatūroje(ne knygose su gražiais spalvotais paveiksliukais) ir savo akvariumuose. Forumo žinios gali būti, kaip paskatinimas, kad kažko dar nežinai, kad padarei klaidingas išvadas. Jei forume kažkas pasako, kad juoda yra balta, visi skubame patikėti nepatikrinę, o jei pasako, kad gal balta ir yra balta - reakcija aiški - "Jei kažkam tingii parašyti žinute ir patarti pradednačiajam, tai ir nerašykit" Gero vandens

Gintaras_Klimaitis

Gintaras_Klimaitis

Ekspertas

• VIP
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2002-Bal-03
  • Amžius: 61
>Skirmonis:vertinu Tamstos talenta akvariumininkysteje [grin] Noreciau pastebeti,kad sioje srityje gali buti nei balta,nei juoda...t.y.tiesa gali buti (ir dazniausiai buna[tongue])kazkur tarp... Zmogus,turedamas kurybines potencijos,ne vienus metus "pazaides" su akvariumu,puikiai suvokia,kad AKVARIUMININKYSTEJE 1 TIESOS BUTI NEGALI[grin]

skirmonis

skirmonis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2002-Kov-05
>Gintaras_Klimaitis: gimdamas tikrai neatsinešiau talento akvariumininkystei, o ir patirties nėra labai daug. Labai vertinu Tamstos kūrybinę potenciją ir per tiek metų įgytą patirtį. Aš taip pat kaip ir Tamsta galvoju,  kad šioje srityje gali būti nei balta,nei juoda...t.y.tiesa gali būti (ir dažniausiai būna)kažkur tarp... Aš, visiškai neturėdamas kūrybinės potencijos ir didelės patirties, bet ne vienus metus "pažaidęs" su akvariumu, puikiai suvokiu, kad AKVARIUMININKYSTĖJE 1 TIESOS BŪTI NEGALI. Manau, kad nuo šiol kiekvieno posto autorius turėtų pridėti privalomą užrašą savo rašinėlio gale, kuris jį atleistų nuo atsakomybės dėl parašyto turinio skaitančiojo netikslaus supratimo ir skambėtų taip: Akvariumininkystės ministerija įspėja, kad akvariume vienos tiesos būti negali!!! O kadangi vienos tiesos būti negali, tai pradedantysis šiandien paskaitęs į akvariumą pila vienas trąšas, rytoj kitas, poryt vaistus, vėliau ... kol gaunasi neblogas kisielius. Gal reikėtų, pirma pasakyti, kad yra skaičiai 1-as, 2, 3 ir tik po to dėstyti apie skaičius po kablelio. Jei iš tikro, tai šita nesąmoninga rašliava norėjau pasakyti, kad prisikabinti galima prie kiekvieno žodžio, bet gal baikime visi kabinėtis vieni prie kitų žodžių. Tikriausiai jau milijardinį kartą Tamstai kartoju, kad neturiu aš didelės patirties ir talento akvariuminkystėje, bet ne vienerius metus "pažaidęs" su akvariumu, jau pradedu atskirti pelus nuo grūdų. [cry][cry][cry]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Gerai baigiam diskusija ir sudedame taškus nat "i" Kiekvienas einam savo pažinimo kelių akvariumistikoje, todėl kiekvienas savo asmenine patirtimi ar supratimu pasieksime tam tikrų rezultatų, todėl dėkui visiems už nuomones, tikriausiais niekas neliko įsižeidęs ar įžeistas?[grin][grin] Manau, aš savo pažinimo kelią, gal pradėjau, jau per vėlai ir nemanau, kad viską suprasių ir turėsių tiek duomenų kai pradėjąę nuo 15-20 metų. Bet kaip yra taip, visiems sėkmės[wink][bounce]

skirmonis

skirmonis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2002-Kov-05
>kedras: manau, kad mums visiems geru pvz. galėtų būti aq, kuris per 9 mėn. pasiekė labai gerų rezultatų. Tikrai niekada nevėlu pradėti akvariumą ir nereikia 15 metų, kad turėti neblogai atrodantį akvariumą. Bet tu labai teisus sakydamas, kad kiekvienam savo: vienam užtenka žinoti elementarius dalykus, kitiems reikia viską sužinoti iki smuklkmenų. Štai čia ir prasideda įdomybės/nuomonių išsiskyrimas/žinių demonstravimas. Visko žinoti neįmanoma, daugiau optimizmo ir tolerancijos.

• Svečias
  • Kartu nuo --
oj ne, prastas is manes pavyzdys [oops] mano akvariumas vos ne istisa klaida, pradedant akvariumo matmenu pasirinkimu, turiu, iranga, spintele, 2 perleidimais (per pirmus 3 men), gruntu, zuvu pasirinkimu.. aisku baigiant augalu pasirinkimu [grin] vienu zodziu pilnas 'ciajniko' daromu klaidu kompleksas

skirmonis

skirmonis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2002-Kov-05
>aq:klaidos klaidoms nelygu,jų taisymas taip pat. Nesikuklink.

• Svečias
  • Kartu nuo --
nuosirdziai prisipazistu, kad bezaisdamas su chemija ir trasu sudetimis prisizaidziau ir dabar prakiurdziau echu lapus (kalio prasome nesiulyti) ne viskas siam gyvenime taip paprasta trumpas ctrl+alt+del, 25%*2 vandens keitimai, sviesos sumazinimas, grizimas prie senu proporciju

• Svečias
  • Kartu nuo --
problema isspresta, nauji lapai sveiki greiciausiai magnio trukumas buvo 2) maziau tiketina, bet taip pat mikroelementu daugiau papyliau zuvys irgi visos sveikos o molinezija eilini karta sugebejo isnersti

• Svečias
  • Kartu nuo --
Na jau mėnuo kaip vartoju šias tabletes ir nieko nei vienas augaliukas nenuvyto, neet dar labiau pasakysiu, kad jie atsigavo. Kriptorina affinis išleidu labai gražius naujus lapus, kol kas esu patenkintas[smile] Ir mano bandymai su augaliukais tęsiasi ant kokia 100 km/h greičio manau, kad toks yra saugiausiais, išskyrus mieste.[grin][bounce][bounce] Adminai> rakink tą diskusija, nes vėl sakys žmonės, kad kedras grybauja tai į dešinę tai į kairę[wink]

• Svečias
  • Kartu nuo --
kedras>pats sustot negali?[wink][lol]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Terra> Nu jau nu jau aš senai sustojęs ir tik diskusijoje parašęs 12 žinučių, bet chebrike vis negali ant stabdžių paspausti[eek] Stojam ,stojam ir išlipam iš šios diskusijos [tongue][bounce][bounce]

• Svečias
  • Kartu nuo --
kedras>o tau - kad tik visą kolektyvą su savim ištempti[lol] Lipk vienas, turėk valios[tongue]Aš, pavyzdžiui, ją visą perskaičiau, bet įsiterpti tik dabar kilo noras (ir galimybė), nes pralinksminai[lol]

• Svečias
  • Kartu nuo --
>Kedras: nereikia dirbtinai stabdyti. Yra aktualių vietų ne tik Tau. Kai tema išsisems, diskusija pati užlinks[bounce][bounce]

• Svečias
  • Kartu nuo --
ValdasCZ>tai kai nuo adminu gauni pylos tai kartais pagalvoju, kad kaip pradejes diskusija esi ir atsakingas kad ji nenusigrybautu(t.y. nenueiti i krastutinumus), tik tiek[tongue]. O siaip sirdies viduje dziaugiesi atrades aktualia tema ir nori, kad ji kuo issamesne butu ir kuo daugiau zmoniu savo nuomone isreikstu[smile] Sekmes visiems[bounce][bounce]