Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

kovoju su barzda. ar gerai?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 102

#101

  • Svečias
  • Kartu nuo --
>Kedras: Tai, kad gal ir ne viska perskaitei, nes olandas neseniai parase, kad barzdos beveik nebeliko, kol, anot Taves, "seni vilkai su neapsiplunksnavusiais visciukais pliekesi".[grin]

#102

  • Svečias
  • Kartu nuo --
Tai gal ir ta dalyką praleidau, tai viskas gerai žmogus išsprendė savo problemą, kol čia vyko mūšis tyliai ramiai žmogus atliko kas jam atrodo reikalinga[grin] P.S. nežinau, kodėl pas mane jos nėra, juk esu "neapsilunksnavęs viščiukas", gal dėl to kad pas mane SAE, kas čia žino kas čia žžino? Kalėdos stebuklų metas, visus su artėjančiom šventėm -@

#103

  • Svečias
  • Kartu nuo --
to kedras akva restartintas pries 2 men. barzda kaip sakiau nuduso, pagyveno 2 savaites. dalykai kuriuos pakeiciau: nurinkau ricija nuo virsaus, kad augalai gautu daugiau sviesos. keiciau vandeni dazniau ir gausiau. dar lapes nusipirkau, bet ju vaidmuo, bent jau vizualiai nedidelis. tai va gal kam pravers. su sventem visus.