Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

forumas, irc, bendravimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1

  • Svečias
  • Kartu nuo --
Turiu didziuli prasyma visiems forumo dalyviams (manau kad mane palaikys dauguma). Ponai akvariumininkai, akvariumistai ir pan. NEDARYKITE is forumo chat'o. Tam yra skirti IRC kanalai. Labai malonu skaityti foruma kada klausimai aiskus, apgalvoti ir konkretus. Taip pat malonu skaityti issamus atsakymus. Jei nezinote atsakyma, geriau nerasykite nieko. Pagailekite kitus "userius", pataupykite ju laika ir savo. Diskusiju eigoje buna nukripimai nuo pradines temos. Tokiu atveju geriau pradekite nauja diskusija. Labai prasau: NEFLOODINKIT ir NESIUKSLINKIT.