Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Dafniju bei kitu mikroorganizmu gaudymas

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

Svecias_AnMac_*

Svecias_AnMac_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Sveiki visi dafnijų gaudytojai [ninja]! Ne vienoje diskusijoje "girdžiu" žinovus sakant - nueik prie balos (pelkės) ir prisigaudyk dafnijų [bounce] - gyvas maistas neva, o ir vandens filtravimui labai tinka - daug kur skaičiau bei girdėjau [cool]. Tik va kaip tai yra daroma? Gal kas turi tame reikale patirties? Mielai neueičiau, jei kas patartume kokią kūdrą kur nors arčiau Lazdynų - gal dafnijos prafiltruotų tuos nelemtus nitratus, su kuriais jau visdar kariauju [ninja].. Lauksiu patarimų Ačiū

Svecias_Tiny_*

Svecias_Tiny_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Niekas nitratu nefiltruoja ! Yra straipsnis apie biologinius/cheminius procesus akvariume. Pasiskaityk mazu pades.

Svecias_AnMac_*

Svecias_AnMac_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Hei, apie nitratų filtravimą čia aš juokauju [grin](ne vietoj tikriausiai), bet ne iš vieno esu girdėjęs, kad nitratų padidintas kiekis iššaukia žaliųjų dumblių dauginimasį, kuriuos puikiai niam niam dafnijos. Nitratų kiekį stengiuosi sumažinti keisdamas vandeni po 2k per savaitę, vandesn spalva nesikeičia, kažkas vis vien vandens sudėtyje yra ir tiek. Ar prasidėt man su tom dafnijom, ir kaip jų prisigaudyt? Koks turi būti tinklelis, kad jos nepralįstu pro jį? O gal jas galima kaip ors padauginti - parsivežiau aš čia butelį iš ežero lyg ir su dafnijom - spraigo ten kažkas... [bounce] - kiek mano akys leidžia dar įžiūrėt... [cool] - niekaip nenoriu dar prisipažinti, kad  teks ardyti visa biosfera ir pradėt is naujo[frown]. Help...

Svecias_Tiny_*

Svecias_Tiny_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Dafnijom gali maitinti savo zuvis o ne bandyti filtruoti akvariuma. Kur tas dafnijas padesi ? I filtra ? Ar siaip ar taip jai filtra isorini turi - susiurbs visas dafnijas. Jos te pus, etc...naudos 0. Jai vandeni keiti kiek sakai tai priezastys kitur. Gal perseri, gal zuvu per daug. Stebuklu nebuna. Akvoj nitratai is niekur kitur neatsiranda tik kaip nuo atlieku puvimo (cia grubiai - detaliau straipsnis).