Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Tiesiog

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

Svecias_AnMac_*

Svecias_AnMac_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
sveiki visi bendraminčiai, esu vienas iš daugelio pardėjusių "žaisti" šį žaidimą, kuris vadinasi "akvariumas", /na nes tas prie Akropolio/, /nors tikiuosi ir ten bus gražių žuvyčių/. Gal netinkama laiką pasirinkau savo akwos įrengimui, bet grįžus  iš atostogų/porai savaičių buvau palikęs vegetuoti be faunos/, tai radau savo akwa visą pažaliavusį. mano akwas 60x30x30cm,54litrai, tai aš kaip nors išssikapstysiu . kaimynui panaši situacija, nors jsi nuo vaikystės jau "žaidžia" tuos žaidimus, bet pas jį 200 litrų. Ką jam patarti? nejaugi viską iš naujo? visuotinį "kraujo" perpylimą daryti? Kokios mintys,kolegos? tiek mano atveju, tiek kaimyno...Labai būsime dėkingi už paskelbtas mintis...

Svecias_Tiddler_*

Svecias_Tiddler_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
nereikia akvariumo laikyti ant palanges. Saules spinduliai zlugdo tavo grozi ;)) Tiddler[nonsense]

Cheeta

Cheeta

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
  • Amžius: 35
Na ja, laikant ant palanges ar ten, kur laisvai prasiskverbia saules spinduliai akvariumas visada liks "zalias". Beje, jei akvariumas yra neseniai paleistas tai is pradziu augs ne augalai, o dumbliai. Taip jau yra. O tam tavo draugui tai jau velniai zino kas pasidare. Galbut tam itakos turejo sios vasaros karstis ir saule. Manasis akvariumas "veikia" jau beveik tris metus. Dabar jame taip pat isiviespatavo dumbiai [confused]

Svecias_Tiny_*

Svecias_Tiny_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Neklaidinkit zmogaus su ta saule. Jai netinkamai priziurimas akvariumas tai ir zelia dumbliai. Saules sviesa cia vaidina maziausia vaidmeni. Dumbliai maitinasi nitratais bei fosfatais. Tad jai nesugebat pakeist laiku vandens tai nitratu protrukis ir sudarys jums malonu zalia atspalvi jusu akvariume. Beje sie vasaros karsciai tai spartina puvimo procesus nuo kuriu akvariume ir pasijaucia visos salutines pasekmes. Sekmes saugantis saules spinduliu.[cool]

Babeni

Babeni

Įkūrėjas

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 48
čia greičiausiai bus staigus nitratų lygio šuolis, nes 2 sav niekas nieko nedarė (nekeitė vandenio pvz) nuo ko ir sužėlė dumbliai.

Svecias_AnMac_*

Svecias_AnMac_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Ačiū visiems atsiliepusiems su patarimais ir komentarais. Panašu, kad viskas taip ir yra, kaip Jūs rašote. Tiesa, vandenį keičiu reguliariai - kas savaitę po 10% vandens pakeičiu, bet kad karštis daro savo, tai tikėtina. Akwa mano stovi visai tamsiame kampe - visai lango nemato. Tai galbūt  ko gero kasnors ten pūna - gal kosk augalo lapas  ar maisto likučiai. Mano kaimynui tai ko gero saulė pakenkė, nes jo akwa stovi netoli  lango, nors tik rytais saulė šviečia į langą, o visą kitą dienos dalį tiesioginių spindulių nėra.  Dar pakentėsiu mėnesį, iki rugsėjo, jei nieks nesikeis, versiu lauk viską, ir iš naujo pradėsiu. Kaip manot? Ar pasitaisys nitratų keikis, ar "nušuoliuos" jie atgal be papildomų  priemonių - chemijos ar ko nors tokio ypatingo?

Svecias_Tiny_*

Svecias_Tiny_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Saule akvariumui nekenkia ! Jai akvariumas tvarkingas apsviesk nors menuliu !

Svecias_Arvis_*

Svecias_Arvis_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Jokia chemija tau nepades jei nitratai uzkilo (na ne chemikas - gal kokia rugstis nebent :) Vienintelis kelias - keist vandeni dazniau po daugiau (tarkim po20% kas dvi tris dienas) kad koncentracija sumazint.