Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Keisti gyviai

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 19

Svecias_Tiddler_*

Svecias_Tiddler_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Sveiki, zodziu kazkada zoologijos sode akvariumuose mateme tokius keistu gyvius - sliuzus ant stiklu. Klausiau kas tai, priziuretojas sake, kad tai nuo mesos atsirade NEPIKTYBISKI gyviai. Nezinau kas tai, bet butu  malonu suzinoti... Tiddler[nonsense]

Svecias_Mariah_*

Svecias_Mariah_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Paprasčiausiai tai buvo turbūt arba bekiaučiai minkštakūniai, arba plokščiosios kirmėlės (gal planarijos). jie nepavojingi. O kokio dydžio tie "gyviai" buvo?

Svecias_Tiddler_*

Svecias_Tiddler_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
na jie buvo apie 5 mm ilgio, baltos. pas mane akvariume atsirado irgi kirmelaites 1-2 mm ilgio baltos. Nzn is kur jos. Siaip ju nepastebesi, bet ilgiau isiziurejus galima... Mariah, kaip jas naikinti? Azoto rugsties kibiras pades?[bones] Tiddler

Svecias_Mariah_*

Svecias_Mariah_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Nereikia tokių kraštutinumų! [smile] Pakaks pagal nurodymus įlašinti kikų nors antiparazitinių vaistų. Pati žinau tik SERA "Snailpur", bet turėtų juk ir kitos firmos gaminti kažką panašaus. Dėmesio! Nepamiršk išimti visų sraigių iš akvariumo, prieš pilnat "Snailpur". Nuo kitokių parazitų padeda SERA "Costapur". O šiaip tai visi tie kirmėliukai akvariume yra normalus dalykas. Oi, nežiūrėjot turbūt savo akvariumo vandens per binokuliarą... Dabar labai džiaugiuosi, kad vandenį akvariume visad keičiau su guminėmis pirštinėmis [smile]

Svecias_Tiddler_*

Svecias_Tiddler_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
o kas ten per ta "binokliuka" matosi? kitas klausimas del pirstiniu. Idomu kokio ilgio turetu buti pirstines, jei reikia ka nors pataisyti ri akvos gylis yra 50 cm[cool] Tiddler

Svecias_Tiny_*

Svecias_Tiny_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Issigandote ? Suzinojus kad ant savo odos nesiojame milijardus bakteriju, erkiu ir kitu pirmuoniu tie keli milijonai drakonu kurie uzlips ant ranku esmes nesudarys. O planarijos uzsiveise arba po tavo akvariumo kontakto su kokia nors bala, arba siaip blogos prieziuros rezultatas. Siaip vertetu Tiddler susirupinti - per pirma paleidimo savaite sugebi prisiveisti akvoj dumbliu, numarinti augalus ir susiveikti is kazkur planariju... Na ir sugebejimai.[cry]

Svecias_Gintarinis_*

Svecias_Gintarinis_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Aš tai siūlyčiau pirma pasižiūrėti per binokliuką kokie gyviai gyvena mūsų seilėse. Kai su tuo susitaikysi, tada reikėtu pasidomėti kas per "chebra" gyvena ir dirba musu žarnyne... Jei dar truksta tada pasidomėk ir sužinok tarp kokių "parazitų" plaukioja mūsū žuvys akvariume [wink]

Svecias_Tiddler_*

Svecias_Tiddler_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
chebryte, gelbekite... ziauru, tik paliek kokia tema ir stai... Mane net siurpas nukrete... ziauru.. gyvename tarp grobuoniu, kurie gyvena visur... Gal geriau nieko nematyti? to Tiny: mano sugebejimai neeiliniai. Taigi prasau pagarbiai. :) Tiddler[nonsense]

Svecias_Tiddler_*

Svecias_Tiddler_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
klausimas ismanantiems: gal tas "planarijas" galima ismarinti ipylus siek tiek druskos i akvariuma? Tiddler[nonsense][nonsense] PS. Busiu dekingas uz gera atsakyma!

Svecias_Mariah_*

Svecias_Mariah_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Gintarini --> Pritariu 100%! [smile] Visai neseniai pati užmečiau akį į savo aquo mikrofauną... Oh Jesus... Niekam nerekomenduoju žiūrėti... Tiddler --> Nemanau, kad padės druska. Kaip minėjau, pabandyk kokių nors Costapurų ar panašiai. Arba pilk formalino - gražiai užsifiksuos visas akvariumas: žuvys, augalai, kirmėlės - visa. [wink] Turėsi puikų fiksuotą akvariumą - tokie "fiksuoti gyvūnai" būna tik biologijos kabinete ant spintos[wink]

Svecias_Dydya_*

Svecias_Dydya_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
he-he  tai dabar, tidd, man aisku ko tu cia vakar su mikroskopu lakstej [tongue]

Cheeta

Cheeta

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
  • Amžius: 35
Mariah, ko bijai, kad valai akva su pirstinemis? Bijai susirgti? [tongue] Tada turbut net vaziuodami truliku ar imdami pinigelius i rankas reikia deveti pirstines. Gal tada visi pradedam nesioti gumines pirstines ir tada busim sveiki! [nonsense]

Svecias_Mariah_*

Svecias_Mariah_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Cheeta --> Na, nejauku man kažkaip... Kirmėliukai visoki, erkės... :) Taip, taip, troleibuse irgi mielai dėvėčiau pirštines :)

Svecias_Tiddler_*

Svecias_Tiddler_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
zodziu viskas aisq cia su jumis... per mano mikroskopa nieko gero nepamaciau... Jis didina 200x - plaukas atrodo kaip rastas, bet bakteriju ir kirmelaiciu pamatyti nepavyko :( Gal as kazka ne taip dariau, ar mano mikroskopas per silpnas... del pirstinaiciu... zodziu net i "paskutine kelione" uzdedamos pirstinaites... Tiddler[nonsense]

Svecias_Mariah_*

Svecias_Mariah_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Tidd, su 200 didinimu bakterijų ir nepamatysi. O jei nori pažiūrėti į kirmėlaites, tai mikroskopas nelabai tinka, nes toks didinimas jau per stiprus. Norint pamatyti pirmuonis visokius ir kirmėlaites, reikia binokuliaro (didinimas maždaug turėtų būti 40 kartų). Be to, reikia ne šiaip aquo vandens pasemti (nes mažesnė tikimybė ką nors rasti), o su ilga pipete paburbuliuoti palei dugną pučiant orą (jei aquas gilus ir nėra tinkamo ilgio pipetės, gerai naudoti žarnelę) ir siurbtelti kažkokį kiekį vandens su visom drumzlėm (geriausiai nuo 5 iki 10 ml). Mėginys pilamas į lėkštelę (specialią ar ne, svarbu, plokščią) ir analizuojamas. Taip tikrai kažką turėtum pamatyti :)

Svecias_evaldas_*

Svecias_evaldas_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
arba pipete, arba zarnele, arba tiesiog kai nusiurbineji dugna, tai ka itrauki i burna isspjauk ant lekstutes [grin]

Svecias_Tiddler_*

Svecias_Tiddler_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Tidd, dėl tavo "generic signature" - juk ir taip mes visur ant savęs ir savyje laikom galybę bakterijų [wink] Taigi, mes visi - bakteriologai tam tikra prasme, ar ne taip? [wink]

Svecias_Mariah_*

Svecias_Mariah_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Tiddler, labai labai atsiprašau, bet netyčiom ištryniau tavo pranešimą! Tiesiog vietoj "Atsakyti" paspaudžiau "Edit" po paskutine žinute (o ji buvo tavo) ir parašiau savąją... Baisiausiai atsiprašau, tai daugiau nepasikartos. [oops] Šiaip nesmagu, kai taip painiojasi - kur yra messages tarp narių, tai ten atakyti galim paspaudus ženkliuką, kurs forume jau reiškia "Edit". Gal galima ir "Pranešimų" sistemoje įvesti kažkokį specialų "Atsakyti"? aišku, dėl mano vienos žioplumo neverta... [oops]

Svecias_Tiny_*

Svecias_Tiny_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Gal nesedek taip ilgai prie kompo ? Maziau klaidu padarysi...

Svecias_aquariumistux_*

Svecias_aquariumistux_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
pasiziurejus kas mano akvos dugne givena man pasidare baisu i filtra rankas kisti [bones][bones][ninja][bones][bones]