Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

krabai?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1
Svecias_gambitas_*

Svecias_gambitas_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Gal kas nors ka nors zinote apie gelavandeniuose akvose gyvenancius krabus, apie ju laikyma, priziura, maitinima?

#2

  • Svečias
  • Kartu nuo --
į terariumo skiltį reikėjo parašyt[grin]krabams reikia akvaterariumo,gėlavandeniai-mangriniai krabai galima sakyti visaėdžiai,juos maitinti galima įv žuvies file,veršienamvištiena,neatsisako obuolio,morkos ar banano,tinka įv šaldytas maistas žuvims[grin]sėkmės auginant[wink]