Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

430LTR AKVARIUMAS


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
nEsigIlinK

nEsigIlinK

    Naujokas

  • Vartotojas
  • Akis
  • Pranešimai: 57
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 36
uz menesio parduosiu 430litru pilnai sukomplektuota akvariuma, su visa iranga, dangciu, ir spintele. tvirta spintele,dangtis savos gamybos,bet labai patogus naudoti, ir geros isvaizdos jame imontuotos 2*58W liumicencines lempos, elektroninis droselis, termoreguliatorius JAGER 250w, ATMAN "backa" apie 1800ltr/h 12ltr talpos, akvariumos stiklas 10mm, matmenys 1550*600*500, 500 tai aukstis, klijuotas juodu silikonu. viskas visiskai nauja, tik "backa" naudota, bet puikiai veikia. kaina 1600lt, pristatymas iki 50km nuo kauno nemokamas, veiksmas kaune. kalabomas@one.lt  860031018