Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Pirkčiau žuvelių Vilniuje


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1

  • Svečias
  • Kartu nuo --
Sveiki akvariumistai, nebrangiai, bet manau, kad pakankamai ilgą laiką pirkčiau žuveles iš jūsų. Man nesvarbi rūšis, vienintelis pagedavimas - ne visiškai lepios 2- 4 cm žuvelės. Pirkčiau aš jų nelabai daug, bet pastoviai. Dėl kainos, manau,  susitartume, mat man reikės jų iki pavasario. Po 3 - 5 žuveles per savaitę. Suprantama, kad mokėdamas po 3 Lt už vienetą zoo parduotuvėj bankrutuosiu. Spalvos, sveikata - nesvarbu. Kad jau atvirauti iki galo: turiu du nelaimėlius lietuviškus žalčius, kurie savarankiškai valgo tik gyvas žuvytes. Deja pats veisti gupijų neturiu galimybės, tad mieliau jas pirkčiau. Jei galite kažką pasiūlyti, rašykite el. pašto adresu tadas@medicus.lt Taip pat 8 - 17 darbo dienom esu pasiekiamas ICQ 204586691