Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Vidinį  "BlueWave 07" filtrą+knyga dovanų


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
Svecias_sub_*

Svecias_sub_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Parduodu naudotą itališką vidinį  "BlueWave 07" 900 l/h filtrą (FERPLAST) (2-iejų pakopų mechaninė filtracija->biologinė filtracija (keramikos ir bio-balls užpildas)-> cheminė  (anglies kempinė)  kartu su integruotu automatiniu Bluclima 200w šildytuvu. 200Lt(jeigu tikrai reikia galima derėtis) Plačiau apie šį filtrą galite sužinoti: http://www.ferplast....pagina_602.html http://www.ferplast....pagina_601.html + perkančiam kaip priedą padovanosiu "Auksinė akvariumisto knyga" RU (472psl.) (Unikali knyga tiek žaliam tiek patyrusiam akvariumistui). http://www.bookprice...book-22823.html 8-600-15388 aquariumas@yahoo.com