Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

parduodu ciklidus


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
Svecias_audriuss_*

Svecias_audriuss_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Aulonocara "German Red" pora ,Cyrtocara moori pora ir mailiu, Metriaclima livingstoni pora ir mailiu , Pseudotropheus elongatus "Usisya" patina ir 4 pateles,,Melanochromis interruptus pora, Melanochromis chipokae mailiu,,Pseudotropheus "Zebra mailiu ,Melanochromis auratus patele ,Nimbochromis polystigma patele,Nimbochromis venustus patele,Pseudotropheus elongatus "Mpanga" pora,Aulonocara rose patina Dimidohromis compresiceрs pateles,Cichlasoma sajica patina ,Haplochromis pora Kaunas tel.867101018.