Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

paimčiau augalus


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1

  • Svečias
  • Kartu nuo --
sveiki, gal kas nors šį savaitgalį ravėsit savo akvariumą ir ruošiatės išmest augaliukus? Mielai juos priimčiau. Tinka bet kokia žolė tipo ričija, valisnerija ir pan. Kad ir jums būtų interesas galiu pasiūlyti kelis ragalapio, Cryptocoryne beckettii var. petchii daigelius ar žiupsnelį javos samanos. Turiu atliekamų gaidelių (betta splendens) patelių 4vnt., guramių (trichogaster trichopterus)patelių 4vnt. Nu jeigu augaliukai vertingesni būtų, tai ir lituką kitą sumokėčiau. Veiksmas šeštadienį iš ryto iki pietų galėtų būti Marijamplėje. Šeštadienį vakare, arba sekmadienį - Kaune. Rašykit SMS arba skambinkit 867861195 arba muilinkit sauliuson@one.lt