Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Kas Plehastomui?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1
Svecias_Parot_*

Svecias_Parot_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Katik pamaciau, kad jis "negyvas" na dar truputeli plaukiojo akvariumo pavirsiuje, aukstyn kojom.Dar mirksi ir "juda",bet labai silpnai.
Ant jo nieko keisto nepastebejau.Iskyrus truputeli pats pasviesejes,uodega cos nepersviecima.Sakyciau,kad ant jo kuno ura baltu taskeliu,bet plechastomai taskuoti...

Info:Akvariumas 72l,Temperatura +25-26,
Filtras visa para+ papildoma areacija,
Zuvys:3 ugniniai barbusai,2skaliarai,Grynocheilus, ir (turbut) velionis PLechastomas
[cry]
Prieziura:Kas 1,5 svaites keiciu ~25% vandens,zuvis seriu 1 kar per diena 4-5 kartus per savaite,akvariume dumbliu (kolkas nera[smile])Maistas Sera vipan,tetra menu,rubin,tablimin,saldytas kuriuo dar neseriau.
Kai plechastomas "plaukiojo" pavirsiuje,ji bande(labai) kramsnoti ugniniai barbusai.
Tai tiek.
Ko dar reikia parasykit.
[/b]IS ANKSTO DEKOJU UZ ATSAKYMUS[b]

#2
Svecias_Parot_*

Svecias_Parot_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Parduotuveje tame akvariume kur pirkau plecahstoma.Ismire Neonai,gal tai kas susija?Ten temperatura ~30(akvariume),gal kokia liga isivele???