Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Kokios žuvys-Ramirezis ?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

• Svečias
  • Kartu nuo --
Sveiki, turiu klausimą. Klausiau asmeniškai p. Gintaro Klimaičio, bet jis nenori duot nekompetentingo atsakymo[smile]ir parašė, kad gyvai nepamačius akvariumo nieko nebus[wink], o man laaabai norėtųs kad ir ne visai tikslaus atsakymo, tiesiog smalsu labai. Tai cituoju ištrauką iš laiško: > ...ramireziams mano akvariume dar tik 4 dienos, o man atrodo, kad ju spalvos aiskiai pasikeite - ant visu peleku ir nosies isryskejo grazus raudonas atspalvis, paryskejo ir padaugejo melsvu svytinciu taskeliu, kitaip tariant, zuvyciu isvaizda pakito „i geraja puse“ :). Ir ne man vienai taip atrodo. Ar tai reiskia, kad zuvytems labai palankios salygos naujajame buste ir jos taip derinasi prie aplinkos? >     Ačiū[smile]

• Svečias
  • Kartu nuo --

isvaizda pakito „i geraja
puse“ :). Ir ne man vienai taip atrodo. Ar tai reiskia, kad zuvytems labai
palankios salygos naujajame buste ir jos taip derinasi prie aplinkos?
>    

Ačiū

Tiesaus atsakymo i si klausima nelabai gali but... Tai gali but ir streso, ir germuo, ir ruosimosi poruotis pozymis :)

• Svečias
  • Kartu nuo --
Prisišnekėjau su tuo keitimusi „į gera“... Šiandie ramireziams penkta diena, ir aptikau... krūvą ikrų ant medžio šakos. Sakyčiau, lyg ir gera naujiena (jei neminėsiu to, kad neturiu sąlygų perkelt šaką į kitą akvą ir sudaryt mailiui tinkamas sąlygas). Bet abi žuvytes „išbėrė“ mažais baltais taškeliais, kuriuos iš pradžių palaikiau prilipusiomis smėlio kruopelėmis (vienam akvos šone yra kvarcinio smėlio). Dabar man neramu, kad čia liga, nors žuvys elgiasi normaliai, be to, kitos žuvys neapsikrėtė. Turbūt jau turėsiu lįst į ligų skyrių...[cry]
Spyder, ko gero, iš tavo atsakymo man tinka „stresas“ ir „poravimasis“, deja, ne „gerumas“...[frown]

Svecias_blinda_*

Svecias_blinda_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --

Neršia ir Valdas, tik ne taip dažnai
O dėl ramirezų, nė kiek nejuokauju. Buvo atvejų, kai atimi ikrus, neršia kas 3-4 dienas.
Tai kas čia pajėgesnis???

tai gal turi ant pardavimo?[rolleyes]