Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Kokios žuvys-Ramirezis ?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

Svecias_kedras_*

Svecias_kedras_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Man labai žiūrisi šios žuvytės, gal kas laiko jas papasakokit apie jas ? [bounce][bounce]

Svecias_kedras_*

Svecias_kedras_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Gal lotyniškai jos vadinasi - Aequidens geayi, ar aš klystu ?

Gintaras_Klimaitis

Gintaras_Klimaitis

Ekspertas

• VIP
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2002-Bal-03
  • Amžius: 60
Apistogramma(Microgeophagus) remirezi. Smulkus Amerikos cichlidukai,megsta ramu,susibalansavusi augalini akvariuma.Jautroki stresams.Imloki ligoms.Komfortabilumui padidinti(sekmingam veisimui) nemaisytu vandens paminkstinimas,parugstinimas.Si zuvis seniai laikoma megejiskuose akvariumuose.[wink]

Remyga

Remyga

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 46
Aš jau apie pusmetį 5 ramirezius turiu. Visi kas laiko ar užsiima jų veisimu rekomenduoja minkštą, parūgštintą, 25-26 laipsnių vandenį, kad išvengti stresavimų ar susirgimų. Šiaip šios žuvytės jau priskiriamos prie lepesnių.

Svecias_ecka-fish_*

Svecias_ecka-fish_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
To remyga- tada as ne visi Kuo puikiausiai gyvena ir dauginasi vidutinio kietumo,silpnai sarminiam vandenyje,ir net nestresuoja :)))

tms

tms

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 47
Mano akvos gH 11-12, pH 7,2-7,5, T 25-26. Ramireziai nersia kaip isproteje, kas 2-4sav. :) Va ir dabar matau kad patele greit "sprogs"... Gal susidariau neteisinga ispudi, bet man jos pasirode labai paprastos ir nereiklios zuvys. Tik mailiu uzaugint sunkiau, nes labai jau smulkus ir bendroj akvoj greit patvarkomas[cry]

Gintaras_Klimaitis

Gintaras_Klimaitis

Ekspertas

• VIP
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2002-Bal-03
  • Amžius: 60
>tms:tavo ispudis nera klaidingas...,nes tavo  akvariumas subalansuotas ir tau pavyko nusipirkti perspektyvius remirezu egzempliorius[grin]

• Svečias
  • Kartu nuo --

Mano akvos gH 11-12, pH 7,2-7,5, T 25-26. Ramireziai nersia kaip isproteje, kas 2-4sav.

O pas mane neršia kas savaitę[grin]
Tiesa, mažytė smulkmenėlė, T 30-31!!!!![wink][wink][wink]

tms

tms

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --

O pas mane neršia kas savaitę
Tiesa, mažytė smulkmenėlė, T 30-31!!!!!

tamsta esat humoristas...[wink]
:D

Svecias_ecka-fish_*

Svecias_ecka-fish_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
temperatura tai tikrai megsta aukstesne

Svecias_kedras_*

Svecias_kedras_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
O jos būrinės žuvys, ir kiek maždaug Vilijampolės turguje jos kainuoja ? Kelios geriausiai jaučiasi? [bounce][bounce]

Svecias_ecka-fish_*

Svecias_ecka-fish_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Neburines,gyvena porom,kartais pakovoja del teritorijos,bet tik simboliskai. Vargu ar bus siuo metu vilijampoles turgui,pas tiekejus nera :)

• Svečias
  • Kartu nuo --

tamsta esat humoristas...
:D

Esu, bet ne dabar. Pas mane jos tikrai tokioje temperatūroje. Viskas per jų kaimynus[grin][grin][grin]
O dėl pakovojimo - kai saugo ikrus, be problemų diskams į kaulus sumeta[wink]

tms

tms

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
ValdasCZ> del temperaturos nesigincinu. Uzkliuvo tas "nersia kas savaite". Nu biski persistengei...[wink]

Svecias_ecka-fish_*

Svecias_ecka-fish_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Ash uz ValdaCz,tikrai gali nersti kas savaite,beje kaip ir daugumas amerikos ciklidu P.s. Nersia ramirezoz,ne valdas :) P.p.S. Valdas manau pajegesnis [lol]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Neršia ir Valdas, tik ne taip dažnai[grin] O dėl ramirezų, nė kiek nejuokauju. Buvo atvejų, kai atimi ikrus, neršia kas 3-4 dienas. Tai kas čia pajėgesnis???[oops][oops][oops]

tms

tms

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
Ikalbejai :D Jei atimant ikrus ir prie +30 tai tikiu. :)

• Svečias
  • Kartu nuo --
>TMS: Fu, lengviau pasidarė. Tai čia apie 30-31 laipsnį kalbame (ramirezoms). Įdomi būtų reakcija, jei kalbėtume, pvz.: apie 36 [cool]

tms

tms

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
ValdasCZ> 25 -> 30 -> 36... Taip tuojau diskusija taps kulinarine :) O jei rimtai, tai manau kad daznas nersimas labai nualina zuvi, jei neuzsiimi narsinimu profiskai, geriau kad pertraukos butu daugiau nei 3-4d. ar savaite.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Nea, ne taip supratai. Dalykas toks: kažkur išskaičiau, kad, tam, kad ramirezų ikrų nepultų grybas, iki lervos stadijos laikoma būtent 36 laipsnių temperatūra. Tyčia taip nedariau. Gydžiau diskus ir porą ramirezų nuo bendrų firminių ligų. Taigi, nežiūrint į T ir stiprius "svaigalus", ramirezos išneršė. Smulkmenų nepasakojant, mailius auga. Jokios kulinarijos[wink] Sorry, apie ką mes čia??? Kedras klausė ar būrinės??? Žiūrint, koks būrininkas[tongue]