Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Kas turi nereikalingų sraigių?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 16

Svecias_Mariah_*

Svecias_Mariah_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Hmm, siūliau siūliau senajam forume tas savo sraiges, dabar žiūriu, kad man pačiai jų reikia! [wink] Labai norėčiau praplėsti rūšinę įvairovę. Gal kas nors turi atliekamų ar šiaip norimų parduoti/iškeisti į ką nors sraigių? Rūšių "ramshorn snail", "lymnaea staginalis", kūdrinukių nesiūlyti. Mielai pirkčiau melanijas, nes maniškės kažkaip išnyko [frown] Puiku būtų įsigyti "applesnail", t.y., gyvavedžių sraigių.

Svecias_Tiny_*

Svecias_Tiny_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Tu isduok buda kaip melanijas isnaikinai. Mielu noru isnaikinciau pas save, ale nenyksta parazites. Tik galit man niekas neaiskint kokios jos geros ir kokia nauda nesa mano akvariumui. Geresnes naudos kaip savaitgaliais prasiurbti dugna nera ir sraiges to nesugeba. Beje estetini vaizda tai jos gadina! Kill them all !

Svecias_Mariah_*

Svecias_Mariah_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Jos pačios kažkaip išnyko, bet... don't you kill them... Visgi geras gyvūnėlis [rolleyes]

Svecias_Tiddler_*

Svecias_Tiddler_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
ehh.. paskaicius negaislestingo tiny'io msg net sirdi sueme... kaip galima sraiges uzmusineti? atsimenu kai pirma karta ju isigijau - tai buvo fantastiska... zuvys yra zuvys... o sraiges.. pasaka... Zodziu as be sraigiu neisivaizduoju akvariumo. Ir as noreciau sraigiu! Kuginiu nereik, ju jau priviso. Reiketu melaniju, geltonu dideliu sraigiu (praeita karta buvau gaves lygtai is Bjakos) ir kitu rusiu butu malonu "susizvejoti". Mariah pasidalinsi tikriausiai su neturinciu :)) Taigi, jei ka turite...  Zinote ka daryti... Tiddler

Cheeta

Cheeta

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
  • Amžius: 35
As ir noriu sraigiu (melanijos butu geriau ) !!! [bounce]

Svecias_Mariah_*

Svecias_Mariah_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Na man ir patiko [grin] Atrodo, tema buvo "Kas turi nereikalingų sraigių?", tiesa? T.y., čia buvo ne siūlomos sraigės, o jų ieškoma [grin]
Tidd --> Galiu duoti Ramshorn'ų ir limnėjų. O kas tos "kūginės sraigės", beje? Gal... turėjai omeny ritinines?

Svecias_Tiddler_*

Svecias_Tiddler_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
mariah, gal turi foto ar link savo sraigiu? Tos kugines - tai rudos gruntines sraiges, atrodo kaip kugis ju kriaukle. O siaip taip tai pastebejau, kad tai gana aktuali tema (turiu omeny sraiges). Taigi nepergyvenk... cia mes "forumuojame" [oops][oops][oops] Tiddler PS Beje... kaip tos sraiges galetu patekti i Kowna???

Svecias_Mariah_*

Svecias_Mariah_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Tiddler: "Beje... kaip tos sraiges galetu patekti i Kowna???" - kitais metais atšliauš pačios [grin]

Svecias_Tiddler_*

Svecias_Tiddler_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
gali duoti link kaip atrodo sraiges? Gal kaip nors sugalvosiu kaip paimti jas is taves... Tiddler[nonsense] PS. Tu pabandyk nuleisti jas kanalizacijos vamzdziu. Jos pateks i Vilniaus bendra atlieku vamzdyna, is ten i Neri, po to i Nemuna ir as pagausiu Kowne [lol]

Svecias_Arvis_*

Svecias_Arvis_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Ateikit i susirinkit pas mane jei kam truksta tu melaniju [bones] (rudos šlykščios, kūginės, gruntinės) kaip kažkada sakė d.j. gerbiamas tiny - labai naudingos... Atiduodu tą naudą [confused] Taigi... kill them all

Rulis

Rulis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
  • Amžius: 48
Galiu suorganizuot sraigiu pristatyma Vilnius-Kaunas arba atvirksciai, jeigu ir man liks kelios:) Pats deja galiu pasiulyt (tik neatsimenu kaip vadinasi) tik tokias apvalias ir kitas kugines (bet ne melanijas) Rulis Kasdiena marsrutu Kaunas-Vilnius-Kaunas

Rulis

Rulis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Rgs-02
  • Amžius: 48
A, tiesa, mano meilas rolandas.cepulis@lintel.lt

Svecias_Edgaras_*

Svecias_Edgaras_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Mariah, tos rudos kūginės gruntinės sraigės vadinasi Tiara scorbusa, jei gerai pamenu. Pas mane akvoj gyvena Melanijos, Tiaros, Raudonos ritininės (daugelio vadinamos "trimitininkais") bei Fiza. Turiu jų sočiai tik jos gyvena Marijampolėje. [rolleyes]

Svecias_Mariah_*

Svecias_Mariah_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Edgarai, na vėl mes "ginčijamės" dėl tokių neginčytinų dalykų, kaip mano akvariumo flora ir fauna [rolleyes] Patikėk manimi, mano akvariume yra ne Tiara scorbusa, o melanija (Melanoides tuberculata). Jokiu būu nenoriu tavęs įžeisti, bet nežinau, kodėl kažkaip pastaruoju metu išeina, kad vis įrodinėji man, jog ne tokios gyvastys mano akvariume yra, nei kad rašau [rolleyes] Baikim verčiau šitą confuse, gerai?

Svecias_Edgaras_*

Svecias_Edgaras_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Atsiprašau Mariah, aš visai nenorėjau su tavim ginčytis ir įrodinėti kas pas tave akvariume gyvena, tik tu matau ne viska skaitai įdėmiai tai buvo paaiskinimas į tavo klausimą ką tau siūlė Tidller.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Na, skaitau tai įdėmai, bet suprantu savotiškai [lol] Aš taip pat atsiprašau.

Svecias_Tiny_*

Svecias_Tiny_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Dosiu as tu prakeiktu melaniju, tik pagaut reikia.