Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Lempos

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 79

virmantas

virmantas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2002-Bir-05
  • Amžius: 46
As panasaus didzio akvoj naudoju 13w tikrai pakanka.[cool]

Svecias_Eimantas_*

Svecias_Eimantas_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Siandien nuejau i zoo parduotuve,sake neturi ,bet gali uzsakyti.Tik reikia pasakyti,kiek w lempos reikia ir kokio ilgio.Kokio ilgio man reikia?Gal reikia spres pagal akvariumo ilgi ,ar kaip?Jei kas tai akvariumo ilgis yra panasiai 36cm. Ir dar, kiek panasiai ta lempa kainuos?  

Svecias_Eimantas_*

Svecias_Eimantas_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --

As panasaus didzio akvoj naudoju 13w tikrai pakanka.

Tavo akva didesnis ar mazesnis?

MariusS

MariusS

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Spa-04
  • Amžius: 41
Jei buvai sumontavęs paprastą lizdą kaitrinei lemputei, tai nusipirk taupančią 13 W lemputę (6-12 Lt priklausomai nuo firmos) ir nereiks sukt galvos apie lizdus ir droselius.

Svecias_Eimantas_*

Svecias_Eimantas_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Pas mane lempuciu ysukimas pats maziausias[frown].Tode taupios elektros lemputes negaliu isisukti,nes tokiu kokios pas mane tiktu nera...

MariusS

MariusS

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Spa-04
Blogai ieškai -  yra net Kuršėnuose (pvz: Brilux 2U(E14))[wink]

Svecias_Eimantas_*

Svecias_Eimantas_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Neivienoje maisto parduotuveje nera,senukuose nera ir dar bent 10 parduotuviu galeciau isvardinti kuriose ieskojau bet neradau...[frown]

Svecias_Eimantas_*

Svecias_Eimantas_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Tai ka man dabar daryt?

• Svečias
  • Kartu nuo --
Uuzsisakyk lempa parduotuveje ir lauk arba vaziuok i kita miesta ieskoti.

Svecias_Eimantas_*

Svecias_Eimantas_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
O Kokio ilgio man ja uzsakyti?[oops]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Manau uzsisakyk per visa ilgi ir tvirtink prie galines seneles.O siaip nemazai yra parasyta pradedanciajam info www.akvariumas.lt ten turetu buti nemazai parasyta.

virmantas

virmantas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2002-Bir-05
  • Amžius: 46
Stenkis kad ilgis butu per visa akva,bet kaip rase mariuss tau geriausiai butu taupanti lempute.(lizdas jai kainuoja apie 2lt,ir pritaisyti nesudetinga) Senukuose ner lempu? Gal tu kozko ne taip klausi? Ju ten pilna kokiu tik nori.[cool]

• Svečias
  • Kartu nuo --
na jei lizdas mažas (kaip kad šaldytuvuose ar mažų naktinių lempučių) tai gali būti problema tokią lemputę rast. Tada belieka galvot ar keisti lizdą į normalų ir pirkt "taupią" lemputę, ar aplamai dėti i gaubtą   elektronini starteri ir vamzdi (jei rasi tinkamo ilgio)... Paprasčiau ir pigiau keisti lizdą... o efektyviau... sunku pasakyti...

Svecias_Eimantas_*

Svecias_Eimantas_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
KIek man panasiai kainuos isirengti ta dienos sviesos lempa?

MariusS

MariusS

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Spa-04
Tai koks ten pas tave lizdas? Ne įsukamas 14 mm? Naujas lizdas + taupanti lemputė (lygiai taip pat kaip ir "vamzdis" - liuminescensinė) = 8-10 Lt

Svecias_Eimantas_*

Svecias_Eimantas_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Isukamas.

Svecias_Eimantas_*

Svecias_Eimantas_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Bet as taupios lemputes kuri tiktu i mano lizda niekur nerandu...

• Svečias
  • Kartu nuo --
Eimantai, nesikamuok. 1. Pažiūrėk parduotuvėje: a) kiek vietos užima "taupi" lemputė, b) kiek vietos užima jai tinkantis lizdas (jų būna įvairių), 3. pagalvok kaip tai sutalpinti tavo turimame gaubte, kaip ritvirtinti, 4. pasiraitok rankoves ir imkis darbo (tėvelio ar vyresniojo brolio patarimas ir priežiūra tikrai išeis į naudą). Ir būk geras, atsargiau su elektra, geriau daugiau izoliacijos nei ... Sėkmės [wink]

Svecias_Eimantas_*

Svecias_Eimantas_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Tai kiek suprantu man visi siulot pirkti taupia lemute taip?Tad apie dienos sviesos lempa turiu pamirsti[frown]. Tai dabar man reikia nusipirkti lizda,ir taupe elektros lempute.Taip? Tada senaji lizda pakeisti ant naujojo ir isukti lempute? O lizdu yra pirkti pvz. senukuose?

• Svečias
  • Kartu nuo --
supranti, ta taupi lemputė ir yra dienos šviesos lempa tik kartu su elektroniniu paleidėju, viskas viename ir padaryta ji kad būtu galima sukti į paprastą lempos lizdą. Jei nori vamzdžio, tai tiesiog sudėtingiau bus padaryti, daugiau laidų ir panašiai. Tavo akvariumui paprasčiau yra nuimti tą mažiuką lizdą, vietoj jo prie tų pačių laidų prikabinti normalų ir įsukti lemputę. Jos šviesa tokia pati kaip ir "vamzdžių" tad viskas bus gerai ;)