Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

dėl ancitrusų mailiaus

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 21

• Svečias
  • Kartu nuo --
Sveiki, pas mane jau keletą kartų išneršę ancitrusai ir mailius kolkas sėkmingai auga. Tačiau, užvakar vienos parduotuvės savininkas, (kuris beje pats irgi ancitrusus sakė naršina) man pasakė, kad mano mailius sulaukęs 2 mėn. amžiaus išmirs, kai paprašiau kad pasakytų kodėl, jis pasakė, kad jei pasakys tai kils grėsmė jo bizniui. Tai sakau gal čia kasnors gali pasakyti ką jis turėjo omeny sakydamas, kad jie žus, ką daryt, kad nežutų. [frown]

MariusS

MariusS

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Spa-04
  • Amžius: 41
Svarbus maitinimas augaliniu maistu. Maniškiai sėkmingai auga gaudami agurkų, spirulina tablečių ir to kas savaime auga akvariume, aišku kliūva ir likučių nuo kitų žuvų. Pats nesusidūriau, bet kažkur anksčiau minėta, kad ancistrusų mailiaus virškinimo sistemai kenkia tubifeksas ar matylius...  

Gintaras_Klimaitis

Gintaras_Klimaitis

Ekspertas

• VIP
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2002-Bal-03
  • Amžius: 60
...dar jautrus azotiniams junginiams vandenyje...vandeni reikia intensyviai sviezinti...puikiai auga,esdami zalia "pukini" dumbli ir per kitu zuvu virskinimo trakta prakeliavusi,bet ne galutinai suvirskinta kokybiska gyva(buvusi[grin])maista-ciklopa,dafnija...

• Svečias
  • Kartu nuo --

Svarbus maitinimas augaliniu maistu.

Pats nesusidūriau, bet kažkur anksčiau minėta, kad ancistrusų mailiaus virškinimo sistemai kenkia tubifeksas ar matylius...  

Teisybe.Ash tai savus "pakeliu" su shutintu salotu ir shpinatu lapais

• Svečias
  • Kartu nuo --
Na tai bėdų gal nekils, nes šeriu agurkais ir spirulino tabletėm. Gyvena jie atskirai nuo visų žuvų 50 litrų akvoj.[rolleyes]

Svecias_ecka-fish_*

Svecias_ecka-fish_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Idomu idomu kur tokie burtininkai dirba?

• Svečias
  • Kartu nuo --
"Rerizėje" :) Pašiluose prie "Senukų"[wink] ( Viniuje ).

Svecias_acargei_*

Svecias_acargei_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --

kad mano mailius sulaukęs 2 mėn. amžiaus išmirs, kai paprašiau kad pasakytų kodėl, jis pasakė, kad jei pasakys tai kils grėsmė jo bizniui.

as tai kazkaip tikiuosi, kad pardavejas taip sakant prie bajerio ir bande taip pasmaikstauti :)

• Svečias
  • Kartu nuo --

as tai kazkaip tikiuosi, kad pardavejas taip sakant prie bajerio ir bande taip pasmaikstauti :)

Kelis kartus stebejau pardaveju darba ir isitikinau, kad jie tychia ibruka "pradinukams" nesuderinamas zhuvys(kad vienos kitas sunaikintu), nepasako apie karantino butinuma(apsirgusios ir vel gaishta), labai abstrakchiai nupasakoja laikymo salygas ir pan.Jiems tik i nauda-kuo daugiau gaishta, tuo dazhniau sugrizhtama nauju pirkiniu-ir pinigeliai bira i kasa, o ju atsakimas:nemokat laikyti tai ir gaishta, bet ir vel nepasako visos tiesos.....Kiek kartu (nervams neishlaikus) sustabdydavau ishejusius zhmones ir shiek tiekapshviesdavau.

Svecias_ecka-fish_*

Svecias_ecka-fish_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
O as tai nemanau o zinau,kad pardavejai patys dazniausiai nieko nezino(aisku yra maloniu isimciu :) )

• Svečias
  • Kartu nuo --

O pardavejai patys dazniausiai nieko nezino(aisku yra maloniu isimciu :) )

shventa teisybe[confused]

Svecias_Karalaite_*

Svecias_Karalaite_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Na pardaveju tai tikrai yra neismananciu svarbu tik liezuvi malti ir, kad klientai piniga darytu. TFu TFu TFu, bet mano kuo puikiausiai gyvena ir dar nei viena nebuvo nugaisusi, nes radau parduotuve kurioje zmogus nuo duses viska apibudina malonu net ten sugristi[smile]

Svecias_Allmighty_*

Svecias_Allmighty_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Nesmeiskit roberto. tu lolita sukta man rodos esi=D...O robertas akvariumistika uzsiimineja turbut visa gyvenima...man rodos uz tave jis tikrai vyresnis ane? O pats robertas: geras zmogus man padeda, visi jo patarimai, "pranasystes" pasitvirtina, todel buciau linkes tiketi juo.Pas ji visada gali gaut geru patarimu, o dar po to isduoti ji- ne koks poelgis...[frown]..iseina jau jo smeizimas.[evil]

Svecias_Arvy2kas_*

Svecias_Arvy2kas_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Istikruju tai butu durnas parduotuves savininkas jaigu nedarytu sau pelno. Taciau neteisino to jog parduodamos zuvys negalincios gyventi kartu ir pan neismananciam klientui. Viski karta nusivyles zmogus gali daugiau nesidometi akvariumyste o graziai pabendravus su klijentu jam patarus manau jis kaip tik dazniau uzvaziuotu i ta parduotuve zinodamas jog gaus jam reikiancios informacijos nusipirks zuvu augalu ir laimyngas sededamas namie matys tikra akvariumo grozy o ne kai viena zuvis kitai ryja galvas ....[bones]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Kas gali pasakyti, o gal tame mite del ancistrusu mailiaus zuvimo yra tiesos?? Turejau apie 100 vnt. mazyliu, jiems tuoj bus 2 men. Tik 3 maziukai mire per pirmaja gyvenimo savaite, taciau pastaraja savaite beveik kasdien randu po kelis negyvus ancistriukus... Seriu agurku ir Hikari spirulinos tabletemis, gyvena atskirai 40 l akvoj su dviem filtrais (Fluval uno plius ir Eheim aquaball 2210), vandeni sviezinu kas 3 dienos po 10 litru, auga (kai kurie zymiai didesni, kiti mazesni, bet mirsta visokie). Kas jiems gali nepatikti? O gal naturali atranka prasidejo? Dar yra ir jaunesnioji vada (apie 50 maziu), is ju dar ne vienas nemire, jiems beveik menuo, gyvena 30 l akvoj - ar ir jie apie 2 men amziaus prades kristi??

Gintaras_Klimaitis

Gintaras_Klimaitis

Ekspertas

• VIP
  • Kartu nuo 2002-Bal-03
Mazas turis-daug problemu...is to ir visi kiti nesklandumai po laseli kraunasi[wink]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Gal ir kvailai paklausiu, bet jei vanduo skaidrus, nesmirda, daznai sviezinamas (ar reiketu dazniau?), tai kuo cia detas turis? Aciu uz kantrybe.

Gintaras_Klimaitis

Gintaras_Klimaitis

Ekspertas

• VIP
  • Kartu nuo 2002-Bal-03
Krize,akvariumo vandens kokybe ne vien skaidrumu matuojamas...[wink]Yra bendrabiologinis  sveikatingumas,infekcinis  fonas...apie tai su chemikais ar biochenikais pakalbeti pravartu butu...Be to,"sugadinta" zuvis visada,praktiskai visa savo gyvenima, nesiosis si savo sleifa....

• Svečias
  • Kartu nuo --
Zinau, kad ne viskas su tuo H2O paprasta, bet taip gerai tuos du menesius ejosi, kad jau buvau patikejus, jog situ auginimas vienas juokas. Naivuole...Tai vis del to man juos geriausiai butu i bendra akva kisti? Ech, kaip nenoriu, nes ten jau mirga marga zuvelioku. Bijau, kad visiems nepakenkciau, naujos mases imetus (neduok Dieve, mano raudonosios Nigerijos papugeles numirtu!). Beje, o koks 70 st. 2.5 cm ancistriuku ar labai daug organikos i 200 l akva inestu?

Gintaras_Klimaitis

Gintaras_Klimaitis

Ekspertas

• VIP
  • Kartu nuo 2002-Bal-03
Daug organikos jie neinestu...jei pati protingai kooreguosi biosistema[wink]