Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

guramiai

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 46

Svecias_asfaltuota_*

Svecias_asfaltuota_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Rama, o kiek laiko toj akvoj gyvena gyramiai? Pas mane jie irgi kokias tris savaites labai stresavo- iš žolių nelindo... Dabar vos ne šonais priekinį stiklą brūžina. Na , išskyrus tą vieną, kurį vaiko. Tas jau priverstas slėptis. o kol patys naujokai buvo- užtekdavo į kambarį įeit- tik uodegas spėdavu pamatyt. Čiut galvų į gruntą nesukišdavo bėgdami slėptis... Užsimaniau dar guramių... Tik nežinau kiek jų dar tilptų? Akva-95l. sąstatas: 5 guramiai(čia su dviem perlais) 6 gupkės, 4 maži šamukai, 2 ancitrusai... ir daaaaug žolės...gal dar kokie du tilptų?

Rama

Rama

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 13
Pas mane kokios trys savaitės kaip į naują akvą perkeltos. Irgi jau apsiprato, bet užtenka, kad staigiau ranką prikištum lempas įjungti, tai taip skuodžia, kad baisu, kad gali galvas prasiskelti. O del kiekio tai geriau nepersistenk, o šitiems geras sąlygas užtikrink (iš savo patirties kai penkiese + ancistras gyveno 40 l akvoj).

• Svečias
  • Kartu nuo --
>asfaltuota: Tilptų, ir ne du[wink]

Agne

Agne

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2003-Kov-05
  • Amžius: 41
O jei akmeniu prislegti, tai po kiek laiko dar keli tilps..

Rama

Rama

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
Geriausias to pavyzdys šprotų dėžutė.[smile]

• Svečias
  • Kartu nuo --

Geriausias to pavyzdys šprotų dėžutė.

Liaudyje vadinami "Brolių kapai"[oops]
Sorry, nesusilaikiau...

Rama

Rama

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
Gal tuo ir baigiam?[evil]

• Svečias
  • Kartu nuo --
dar nepasimoket[tongue]

Svecias_asfaltuota_*

Svecias_asfaltuota_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
ei, o jei rimtai?

Rama

Rama

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
asfaltuota, aš rimtai. Yra ten tos formulės, kiekvienam žuvies centimetrui 3 ltr.(?) vandens ar kažkas panašaus, bet sakau iš savo patirties: pas mane su tais cm ir ltr. viskas tvarkoj buvo, o žuvys nelaimingos[frown], stresavo[frown], neneršė[frown]. Tai aš ir padariau išvadą, kad geriau mažiau, bet laimingų[smile].

• Svečias
  • Kartu nuo --
Aš irgi rimtai. Guramiai-labirintinės žuvys, bent jau neuždus... Kitas dalykas - jei jos GERAI augs ir užaugs - gali būti karų, nors, gali ir nebūti, rašei, kad augalų daug. Dvi TILPS.

Svecias_asfaltuota_*

Svecias_asfaltuota_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Help! Sakykit, o guramiai suka lizdus? Šyryt radau kažkieno burbulų kupstą, o gaidukų tai aš neturiu. Bet burbulų kepurė tai tokia toč toč kaip gaiduko namas[confused]Ar čia kartais nebus guramio namas?????

• Svečias
  • Kartu nuo --
Aha.

Svecias_asfaltuota_*

Svecias_asfaltuota_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Tai ką man dabar daryti?[confused][confused] Tiesa šio lizdo neliko, nes turėjau vykdyti planinį dugno nusiurbimą. Bet jei tikrai guramio- manau netruks ir kitas atsirasti.... Bent jau su gaidukais man taip būdavo. Sugriauni vieną- bac kitas atsiranda... Bet kažkokia nesamonė, nes netarodo man nei vienas guramis toks storas, kad bandytų neršti... gal čia tik šiaip treniruotė?

• Svečias
  • Kartu nuo --
Neįžiūriu dėl ko jaudintis. Nori mažiukų - turėsi, jei pasistengsi. Nenori - nedaryk nieko.

Svecias_asfaltuota_*

Svecias_asfaltuota_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Aš tai nenoriu jokių mažiukų, bet va mano diedas labai sunkiai perneša kanibalizmą. "Aprauda" kiekvieną gupkės mailiuką tapusį kitų žuvų maistų, o dabar dar cielas lizdas akvoj!!!!!! Dėl to kanibalizmo jam žuvys ir nepatinka. Buvau prižadėjus, kad čia dabar jau tokios žuvys, kurios nenerš...O vat dabar bac- lizdas... Na šito neliko, o kito tikiuos gal nepastebės kurį laiką, nes ir aš pastebėjau tik dangtį nuėmus, kai reikėjo dugną nusiurbt...

Rama

Rama

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
Na vyrai tikrai nepastabųs, jeigu nepasakysi, tai pats ir nepastebės. Tik reikia laikyti liežuvį už dantų ir niekam niekam[grin]...

• Svečias
  • Kartu nuo --
Guramių mailius žymiai smulkesnis už gupiukus. Gal Tavo diedas per ašaras nepastebės[grin]

Svecias_asfaltuota_*

Svecias_asfaltuota_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
[cry]taigi, kiek suprantu kol po akvą siautėja vienas nupušęs guramis, apie tuos dar du naujus- negaliu net svaigti, nes uždubasins vargšelius[cry]

• Svečias
  • Kartu nuo --
,,paskolink" tą nupušėlį kam nors, kas turi stambesnių gyvių ir ramiai įsitaisysi naujų:)) Bent jau aš taip darau su nupušėliais. Bet kur garantijos, kad kiti nebus tokie pat[wink]