Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

LIETUVIŠKOS ŽUVYS


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 40

#41
Svecias_Dainius2_*

Svecias_Dainius2_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
GintaruiN eserius auginau 70 l akvariume, nesildomame neapsvieciamame su plastmasiniais augalais, ajeratorius su filtru lenkiskas skirtas 110-130 l akvariumui. Daugiau nera ka pasakyti apie salygas. Kiek besertum truklio lervomis, net ispampusiu pilvu vis tiek puola kitas zuvis, bet pacia medziokle pamatyti teko vos kelis kartus - labai idomu. O siaip dazniausiai pamatai, kad truksta kokios zuvies ir eserys tupi pasislepes pilnu pilvu, virskina. Vienu metu auginau ziemineje zukleje sugauta apie 30-40 g eseri, veliau - 2 vienodus 3-4 cm eseriukus. Vienas buvo akivaizdziai plesresnis, tai per 2-3 men tapo dvigubai didesnis uz savo bendraamzi. Zuveles rydavo ir mekne, budama 5-7 cm. Plesrunu aukomis akvariume pirmiausia tampa kilbukai ir sliziai tik kai sie baigiasi ima dingti mazesnes uz pirmuosius auksles.