Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

Noriu darbe akvariumo su viena žuvyte, kokią ?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 63

• Svečias
  • Kartu nuo --
Mažiuko juk pats nori, o jau ne vieną kartą sakoma, kad su dideliu akvariumu žymiai mažiau rūpesčių. Šiaip man nesuprantamas išsireiškimas "keisti vandenį". Keisti jo nereikia, nebent surūgtų, papildysi, kai išvalysi akvariumą.

Svecias_Dovis_*

Svecias_Dovis_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
gold fish

kiskis

kiskis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 36
siuliciau auksine, arba teleskopa - sitos zuvys grazesnes(man) ir temperaturai tikrai nereiklios, auginau 12 litru akvoje be sildymo be apsvietimo visus metus pratempe, veliau ismainiau i kitas zuvis parduotuveje. O del augalo siuliciau nusipirkt dirbtini, jokiu rupesciu nebus. sekmes[bounce]

• Svečias
  • Kartu nuo --
Pas mane darbe stovi kazkur 4-5 litru konjako taure jainoja 50 lt ir tan plaukioja pora gupiju (geltona kobra) ira zoles atrodo super. Tik nepamirsk atspaudint lenteles NEMAITINT nes visi bando prisert.

Svecias_kedras_*

Svecias_kedras_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Labai ačiū už patarimus, kurie man padės apsispręsti[bounce][bounce]

Svecias_GintasV_*

Svecias_GintasV_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Galima bandyti makropoda. Gan istverminga zuvis.

Svecias_Travux_*

Svecias_Travux_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Na mazame akvariume makropodai nelabai kaip jausis, kad ir kokie jie atsparus butu. Ir vaizdas ne koks bus. Be to sokineja jie bent kol jauni.

Svecias_excel_*

Svecias_excel_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
mano manymu pora gupiju ir kokia viena dirbtine zoledel grozio

Svecias_excel_*

Svecias_excel_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
mano manymu pora gupiju ir kokia viena dirbtine zole grozio

Svecias_excel_*

Svecias_excel_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
mano manymu pora gupiju ir kokia viena dirbtine zole grozio

Svecias_Kedras_*

Svecias_Kedras_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Manau, kad reiktų ne dirbtinę, o gyvą augalą, o gupijo gražios ir labai gajos....[bounce][bounce]

Svecias_Agute_*

Svecias_Agute_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
As turiu gaiduka 3 litru akvoje, viskas labai grazu ir labai gerai! Is pradziu laikiau ji darbe, paskui pagailo, parnesiau namo i didele akva, bet ten jam nuplese pelekus, finale jis vel trijuose litruose tik namuose [grin] gaideli gali laikyti drasiai, tik staline lempa jam parupink ir viskas.

Svecias_kedras_*

Svecias_kedras_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
O gaidelis, nebus per lėtas tokioje mažoje akvoje, jis dabar namuose 120 ltr. akvoje tikrai pajuda, gal kitos pagainioja. [bounce][bounce]

Svecias_Travux_*

Svecias_Travux_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Na didelio judesio jis tikrai nesuteiks. Taip pamasciau - gal tau samukas tiktu?

Svecias_kedras_*

Svecias_kedras_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Travux > Kurį šamuką patartum, gal kokį esi matės kur nors ?[bounce][bounce]

Svecias_Travux_*

Svecias_Travux_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Tai ir kilo ideja pamacius. Pas mano bendradarbio sunu 5 litru akvariume gyvena net du Corydoras aeneus. Vienas albinosas, kitas normalus. Taip jie gyvena jau beveik metus ir puikiai jauciasi. Labai aktyvus ir plauko po visa akvos turi. Tai pat visas pavirsius ricija uzleistas ir valisnerija auga, ampuliarija. Labai graziai atrodo. Nera nei filtro, nei sildytuvo. Temperatura kambaryje apie 19. Valo kas pora menesiu ir jokie dumbliai nepuola, vanduo skaidrus. Tik valisnerija sake kokia pirko tokia beveik maza ir liko.  

Svecias_kedras_*

Svecias_kedras_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Kažin ar nepakenks jei bus šalčiau, nes kartais kokiai dienai kitai išjungia šildymą, todėl tenka ir savo šidytuvą į darbą vežtis[bounce]

Svecias_Travux_*

Svecias_Travux_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
Samukas prie ir prie 15-18 gyvens. O tu nusipirk maza sildytuva be termoleguliatoriaus. Kainuos iki 15 litu.

Svecias_kedras_*

Svecias_kedras_*
  • Svečias
  • Kartu nuo --
mačiau Kauno Zoon apvalių akvariumų su plastmasiniais dangčiais , gal mano tokį nusipirkti, ir apšvietimas išsispręs, ir šilumos sulaikytų. Kaip Jūsų nuomonė chebrikė? [bounce][bounce]

kiskis

kiskis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 36
pirk jai pinigu turi :) kiek zinau su dangcio ir apsvietimu tokie mazi akvos gan brangus. vien tas dangtis tau 30-40lt kainuos