Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

15€ Visiškai Nemokamai!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
Monese

Monese

    Naujokas

  • Vartotojas
  • Akis
  • Pranešimai: 2
  • Kartu nuo 2019-Bir-08
  • Amžius: 18

REGISTRUOJAMĖS KOL DAR YRA GALIMYBĖ UŽSIDIRBTI!
Sveiki, pradėsiu nuo to, kad yra puiki galimybė užsidirbti po 15€ už pakviestus draugus, pažįstamus! Šis bankas nemato jūsų paskolų, mokeščių ar anstolių! Su šia kortele gali atsiskaityti visoje Lietuvoje, susimokėti už prekes ar net išsigryninti pinigus bankomatuose! Visu pirmą jums reikės atlikti šiuos punktus, tikrai užtruksite trumpai 5-10.Minučių!
 
1. Atsisiųsti „Monese“programėlę čia: https://monese.app.l...invite=JONAS983
2. Spauskite: Užsiregistruoti (Būtinai įveskite kodą: JONAS983 nes kitaip negausite 15€!: JONAS983 )
3. Įvede duomenis ir kodą: JONAS983 spauskite registruotis.
4. PATVIRTINKITE TAPATYBĖS KORTELE, ARBA PASKAMBINKITE SU VAIZDU, KAD PATVIRTINTU JŪSŲ MONESE SĄSKAITĄ!
5. Tuomet kaip užsiregistruosite, užsisakykite NEMOKAMĄ ,,MONESE" Kortelę!
6. Kaip gausite kortele, bus ant popieriaus parašytas kodas kurį reikės jums įvesti į savo ,,Monese" programėle ir patvirtinti kortele!
7. Tada iš savo Payseros, Paypal arba bet kurio Lietuviško banko persiunčiate bent 1.00€ į savo ,,Monese" sąskaitą!
8. Ir su ,,Monese" Kortele einate į bet kokia Parduotuve ir atsiskaitykite su ta kortele pirkdami prekę už bet kokia kainą!
9. Ir valio, jums tą pačią dieną įplauks į ,,Monese" sąskaitą +15€ kuriuos galėsite išleisti arba išsigryninti bankomate!