Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

180 L Ar 240 L


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
undrius

undrius

    Naujokas

  • Vartotojas
  • Akis
  • Pranešimai: 2
  • Kartu nuo 2019-Bir-03
  • Amžius: 42

issirinkau akvariuma Juwel Rio, tik neapsispendziu imti 180 L ar 240 L su originalia spintele, planuoju auginti maziausiai 10 rusiu zuvyciu, oro burbuliatoriaus nedesiu, naudosiu standartine iranga su eiliniu filtru. Pagrinde jaudinuosi ar atlaikys 240 l svori mano laminatas, nes jis nera tvirtas, kadangi ant cementiniu grindu uzdeti mediniai brusai, ant ju DSP plokstes ne per storiausios, ir ant virsaus paklotas laminatas , tad uzdejus dideli svori, pavyzdziui kaip saldytuvas, gryndys idumba, tad tikriausiai reiketu imti tik 180 l, didesni bijau.. kad nebutu paskui avarijos, vo gyvenu 3-iame aukste