Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Reikia Patarimo
#1
Parašyta 2017 Bal 04 - 07:01

#2
Parašyta 2017 Bal 04 - 11:57

Šiaip tai "manų kruopos" gana lengvai pagydoma liga, tai klausimas būtų kaip gydėte, kokią vaistų dozę naudojote, kaip dažnai naudojote ir kaip keitėte vandenį.
Kiti klausimai: kaip dažnai keičiate vandenį ir po kiek?
Su jūsų akvariumo tūriu ir turimu filtru žuvų stipriai per daug. Yra du variantai kaip išspręsti problemą, keičiate filtro parodiją į normalų filtrą, arba mažinate žuvų skaičių. Norite įsitikinti kad pas jus filtras neveikia/veikia įsigykite NH4/NH3 ir NO2 testus... Jei kyla klausimas kodėl, paskaitykite šį straipsnį ---> http://forum.aquariu...ai/azoto-ciklas. Nors jis pakankamai senas, bet informacija vis dar aktuali. Galbūt didžioji jūsų bėdų priežastis ir yra ne ligos, o blogos žuvų gyvenimo sąlygos.
Jei molinezijai išsprogo akys - meskite ją jauk, jos jau nebeišgelbėsite, o bėdų jūsų akvariume gali pridaryti ir daugiau.
#3
Parašyta 2017 Bal 04 - 12:22

#4
Parašyta 2017 Bal 05 - 13:42

Testai, jei ne juosteliniai, tai parodys tai ką ir privalo parodyti, vaistai šių vandens parametrų neįtakoja.
Na šiaip jei vadovautis JBL Punktol instrukcijomis tai vandenį reikia keisti bent 50% prieš kiekvieną naują vaistų dozę, t.y. prieš pilant pilną vaistų dozę pakeičiama 50 proc. vandens. Ir 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 ir 15 gydymo dieną. Jei temperatūra iki 27 laipsnių. Ir svarbiausia nenutraukti gydymo kursą net jei ir nebesimato ligos požymio. Jei temperatūra didesnė ar ją dirbtinai keliate virš 27 laipsnių siūlyčiau gydymo kursą modifikuoti... Vandenį keisti kasdien ir vaistus pilti kasdien. Su jūsų žuvimis vaistų dozę galima šiek tiek padidinti, kad veikliosios medžiagos gautųsi 0,09 mg/l, dabar pas jus gaunasi 0,06mg/ltr.
Nelabai įsivaizduoju kaip atrodo ištinusios akys, tokio dalyko neteko matyti, būna kad akys atrodo nenormaliai iškilusios iš kūno ( išsprogusios), bet...
#5
Parašyta 2017 Bal 05 - 15:14

Kas liecia monilezija, isokus tik viena akis. Bet ji dar nesprogo. Gaila man ja mesti, siandien jau ir judresne ir ede. Pabandysiu prikabinti nuotraukas.


Šį pranešimą redagavo Giedra: 2017 Bal 05 - 15:16
#6
Parašyta 2017 Bal 06 - 19:27

Nelabai įsivaizduoju kaip atrodo ištinusios akys, tokio dalyko neteko matyti, būna kad akys atrodo nenormaliai iškilusios iš kūno ( išsprogusios), bet...
Skaičiau ir juokiausi
Gerai atsakyta.
Kaip jau Knocker rašė didžiaakę pas Neptūną siųsti reikia. Jai jau šakės. Nieko nepadarysi.
Daugiau čia: http://forum.aquariu...uberkuliozė-r27
Šį pranešimą redagavo Daynewss: 2017 Bal 06 - 19:30
#7
Parašyta 2017 Bal 07 - 05:49

Kagi... Paklausius Jusu patarimo, egzekucija atlikau pati, uzpiliau karstu vandeniu. Nezinau ar tikrai teisingai pasielgiau, kadangi is jo
elgesio nepasirode kad jis sergantis, apart to kad deformuota akis. Jis ir ede, ir buvo guvus.
Šį pranešimą redagavo Giedra: 2017 Bal 07 - 07:18