Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Jūrinių akvariumų forumas!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems gėlavandene bei jūrine akvariumininkyste. AQUARIUM.LT forumas sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie jūrinį akvariumą, ar Jūs turite jų kelis, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės i pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Mixte Exotique

- - - - -

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
JUREIVIS

JUREIVIS

    Dažnas dalyvis

  • Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 211 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Grd-16
  • Amžius: 42

Mielieji,

 

jei jums jau per gerkle lenda vesintos norvegiskos lasisos ir atsildyti upetakiai, o lydekos ir karpiai del karsto oro nekimba - kvieciu jus uzsukti I Luxembourga, kur nos uz 17.99 eur/kg galesite isigyti taip vadinamo Egzotiskojo Mixo kurio sudetyje - 80% Chirurgai. Bus galima pasikviesti kaimynus ir susedus vakarienei pries jusu ispuoseleta akvariuma suteikti proga paragauti kokia skania zuvi jus savo akvariume auginat.

 

Skanaus

 

Priedas  mixte exotique 2.JPG   122,68KB   0 Parsiųsta kartų